Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 20:00

Iš Danijos išsiųstam vyrui Vilniaus oro uoste uždėti antrankiai: prisidirbęs ir Lietuvoje

Vilniaus oro uostas
VSAT archyvo nuotr. / Vilniaus oro uostas

Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo iš Kopenhagos ir Kijevo atskridę du kauniečiai, ieškoti dėl nusikaltimų.

Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai jau turėjo žinių, jog iš Kopenhagos atskrendančiame lėktuve yra Danijos išsiųstas asmuo. Nusileidus lėktuvui 48 metų Kauno gyventoją pasieniečiai sulaikė. Nuo šių metų liepos vidurio jo kaip kaltinamojo nusikaltimo padarymu paiešką paskelbė Kauno policija.

Apie keleivio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir netrukus ieškomąjį perdavė policijos konvojui, praneša VSAT.

Netrukus Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė ir reisu iš Kijevo atskridusį vyrą. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad 54-erių Kauno gyventojas turi nemalonumų su teisėsauga. Nustatyta, kad jo kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu nuo rugpjūčio pabaigos irgi ieškojo Kauno policija.

VSAT pareigūnai kaunietį taip pat sulaikė ir pristatė į savo užkardą. Atlikus visus formalumus ir susisiekus su paieškos iniciatoriumi vyrui įteiktas šaukimas atvykti į policiją.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 1571 asmenį, kurio už įvairius nusikaltimus ar nusižengimus ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugos institucijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min