Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš JAV grįžusią moterį maloniai nustebino Šiaulių policininkų dėmesingumas

Šiaulių policijos pareigūnai
Šiaulių VPK nuotrauka / Šiaulių policijos pareigūnai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiai Almai Carlson, parvažiavusiai vasarą į Lietuvą aplankyti artimųjų, teko turėti reikalų su Lietuvos policijos pareigūnais. Susitikimas su jais moteriai padarė įspūdį, todėl ji nutarė būtinai parašyti laišką ir išdėstyti savo nuomonę.

Laiške rašoma „Aš paskaitau visokių straipsnių apie policiją ir labai retai matau gerų atsiliepimų, todėl nusprendžiau likti neabejinga kilniam pareigūnų veiksmui ir būtinai padėkoti.“

Alma Carlson dėkoja Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės vyresniesiems patruliams Orlandui Ščegauskui ir Dovilei Simanauskaitei, kurie jai padėjo kritinėje situacijoje.

Kai moteris pasakė, kad labai skuba pas gydytoją ir jau vėluoja, pareigūnai Almą pas jį nuvežė savo automobiliu.

Liepos 7-osios rytą moteris į Šiaulius iš Akmenės atvažiavo planuoto vizito pas gydytoją. Netoli Žemaitės ir P.Cvirkos gatvių sankryžos netikėtai jos vairuojamas automobilis sugedo ir nebeužsivedė.

„Netrukus prie manęs privažiavo policijos ekipažas, kuriame buvo vaikinas ir mergina. Jie labai geranoriškai mane nuramino, bandė įvairiais būdais užvesti automobilį, o nepavykus to padaryti, padėjo nustumti jį į saugią vietą, kad netrukdytų kitiems automobiliams“, – savo laiške pasakoja A.Carlson.

Kai moteris pasakė, kad labai skuba pas gydytoją ir jau vėluoja, pareigūnai Almą pas jį nuvežė savo automobiliu.

„Kai jie mane atvežė pas gydytoją, aš jų paklausiau vardų ir pavardžių, nes norėjau jiems atsidėkoti, iš pradžių jie kuklinosi, bet galiausiai pasakė. Labai jiems esu dėkinga ir suprantu, kad tokie pareigūnai puošia policijos vardą. Tikiu, kad jie niekada nepraeis pro šalį, žmogų ištikus bėdai. Linkiu jiems sėkmės tarnyboje“, – dėkoja savo laiške  Alma Carlson.

Metus policijoje tarnaujančiai Dovilei Simanauskaitei ir ketverius metus čia dirbančiam Orlandui Ščegauskui moters laišką skaityti buvo smagu. Patruliai juokavo, kad padėti vairuotojams kelyje tenka vos ne kasdien, ypač moterims, kurios, nuleidus automobilio padangai, kelyje jaučiasi bejėgės, tačiau viešos padėkos sulaukė pirmąkart.    

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min