Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 25d. 09:05

Iš komos sugyventinė neatsibudo

Dėl priekaištų už neištikimybę alytiškis kumščiais mirtinai uždaužė gyvenimo draugę.

Tris dienas trukusi Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės medikų kova dėl 35 metų Ramunės K. gyvybės baigėsi pralaimėjimu. Moteris iš komos neatsigavo.

Tragišką alytiškės mirtį lėmė netinkamas gyvenimo būdas. Įnikusi į alkoholį ji nepajėgė atsispirti šiam pragaištingam potraukiui, pamynė motinišką pareigą ir meilę keturiems savo vaikams. Du Ramunės K. sūnus įsivaikino italų šeima ir išsivežė gyventi į savo šalį, o dvi dukros auga Alytaus vaikų globos namuose.

Paskutinės alytiškės išgertuvės tapo jos pragaištimi. Anot teisėsaugininkų, praėjusį savaitgalį Ramunė K., metais jaunesnis jos sugyventinis Deimantas M. ir 41 metų jo draugas Virgilijus B. girtuokliavo. Trijulė vaišinosi Deimanto M. motinai priklausančiame bute, kur paskutinėmis savaitėmis pora ir gyveno.

Kad per išgertuves žiauriai sumušė moterį, jos sugyventinis apsižiūrėjo tik rytą, kai šalia savęs skarmalų krūvoje pastebėjo be gyvybės ženklų gulinčią draugę.

Apie merdinčią moterį Deimantas M. pranešė medikams. Tačiau policijos pareigūnams girtas vyras negalėjo paaiškinti, kas įvyko. Jam buvo nustatytas 2,9 promilės girtumas. Kadangi buvo neaišku, kas kaltas dėl Ramunės K. sužalojimo, pareigūnai išsivežė ir Virgilijų B., kuriam taip pat nustatytas sunkus girtumas (3,1 promilės).

Tik išsiblaivęs Deimantas M. papasakojo, kas įvyko motinos bute. Šešis kartus teistas vyras neslėpė, kad puolė daužyti sugyventinės galvą kumščiais, kai ši neva pradėjusi priekaištauti dėl neištikimybės. Po kelių smūgių Ramunė K. krisdama trenkėsi galva į kieto baldo kampą. Kai sukaupusi likusias jėgas pamėgino keltis, Deimantas smogė dar kartą. Po paskutinio smūgio moteris nebepakilo ir vyras liovėsi ją daužyti.

Kai Deimantą M. sulaikė policija, Ramunė K. dar buvo gyva, todėl jis buvo suimtas 10 parų dėl sužalojimo. Dabar, pasikeitus aplinkybėms, jam bus pareikšti nauji kaltinimai, o suėmimas gali būti pratęstas gerokai ilgesniam laikui.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min