58-erių kretingiškis pranešė pareigūnams, kad kažkas įsibrovė į jo namą Laukų gatvėje. Vagys pačiupo raktelius ir iš garažo nuvarė du automobilius – „Toyota Prius“ ir „Toyota Yaris“.
Po kelių valandų abi mašinos aptiktos Kretingoje sodų bendrijoje. Jos buvo užrakintos, tačiau jau be valstybinių numerių.
Dėl šios vagystės Kretingos pareigūnai pradėjo tyrimą.
