Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 10d. 14:34

​Iš Londono į Vilnių atvykusio orlaivio įgula perdavė pareigūnams voką apie VIP keleivį

Oro uoste
VSAT nuotr. / Oro uoste

Per parą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams oro uostuose įkliuvo du teisingumo vengę asmenys.

Pirmadienį vakare Kauno oro uoste pasieniečiai patikrino reisu iš Bristolio atvykusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu paaiškėjo, kad 19 metų lietuvis, nuolat gyvenantis Jungtinėje Karalystėje, turi nemalonumu su teisėsauga.

Į Lietuvą atvykusio vyro duomenis informacinėse bazėse tikrinę VSAT pareigūnai nustatė, kad jo kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu ieškojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Lietuvio paieška paskelbta praėjusių metų lapkričio pradžioje.

Apie lietuvio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir tą pačią dieną jį perdavė atvykusiems Tauragės policininkams.

Dar vienas vyras, vengęs teisingumo, pirmadienį įkliuvo Vilniaus oro uoste.

Čia dirbantys pasieniečiai gavo informacijos, kad reisu iš Jungtinės Karalystės atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo.

Iš Londono atvykusio orlaivio įgula, kaip įprasta tokiais atvejais, VSAT pareigūnams perdavė voką. Jame buvo iš Jungtinės Karalystės už šioje šalyje padarytus teisės pažeidimus išsiųsto 23 metų Mažeikių gyventojo dokumentai.

Informaciją apie šį vyrą VSAT pareigūnai patikrino turimose duomenų bazėse ir išsiaiškino, kad nemalonumų jis turi ir gimtinėje.

Nustatyta, kad mažeikiškis yra kaltinamas nusikaltimo padarymu ir todėl jo nuo 2013 metų vasario ieškojo Mažeikių rajono policija.

Apie vyro sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir tą pačią dieną vyrą perdavė Vilniaus oro uoste budintiems policijos pareigūnams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min