Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Iš Naujosios Akmenės slaugos ligoninės pasišalinusį 83 metų pacientą rasti padėjo ir Hašas

Dingusį senolį Akmenės rajono pareigūnams surasti padėjo ir keturkojis pėdsekys.
Tarnybinis policijos šuo Hašas
Tarnybinis policijos šuo Hašas / Telšių VPK nuotr

Trečiadienį vakare laimingai baigėsi dingusio žmogaus paieška, kai popiet buvo gautas pranešimas, kad iš Naujosios Akmenės slaugos ligoninės pasišalino pacientas – garbingo amžiaus, 83 metų, vyras.

Į gautą pranešimą buvo reaguota nedelsiant, ant kojų sukelti Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai ir intensyviai ieškojo dingusio vyro. Buvo apvažiuoti Naujojoje Akmenėje, Ramučių gatvėje esantys penkiaaukščių kiemai, apeitos visos laiptinės. Apieškotas šalia esantis miškelis, netoliese esantys laukai. Taip pat pareigūnai nuvyko į vyro gyvenamąjį sodo namelį, tačiau ir ten asmuo nebuvo rastas.

Pareigūnai nenuleisdami rankų, apie 19 val. į pagalbą pasikvietė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologus – Marių Mižutavičių ir Aivarą Rinkevičių, kurie nieko nelaukdami, su tarnybiniu šunimi Hašu prisijungė prie vyro paieškos. Paiešką sunkino nepalankios oro sąlygos – lijundra, dulksna bei tamsus paros metas. Bet vis tik keturkojis pėdsekys sugebėjo pademonstruoti savo gabumus ir profesionalumą bei pareigūnus nuvedė link Ramučių gatvės esančio miškelio, kur apie 21.30 val. kinologų šuo dingusį vyriškį ir surado. Senolis buvo sąmoningas, tačiau sušalęs, jis perduotas medikams.

Paiešką sunkino nepalankios oro sąlygos – lijundra, dulksna, tamsus paros metas. Pėdsekys šuo atvedė pareigūnus į miškelį.

Kiekvienas sėkmingai ir laimingai pasibaigęs įvykis, išgelbėta gyvybė ir ištiesta pagalbos ranka yra svarbi kiekvieno policijos pareigūno darbo dalis, pažymima Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiosios specialistės Gretos Frajerytės ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Dabar žiemos metas ir kiekviena minutė yra svarbi, gavus pranešimą, apie dingusį žmogų, telkiamos visos įmanomos pajėgos, ne išimtis ir vakar dienos įvykis, laimė, labai sėkmingai pasibaigęs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?