Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš neužrakintų namų 30 tūkst. litų pavogusiam vilniečiui gresia iki 8 metų nelaisvės

Pinigai
Laikraščio „15 minučių“ nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir jo bylą perdavė Vilniaus apylinkės prokuratūrai surašyti kaltinamąjį aktą ir atiduoti teisminiam nagrinėjimui. Byloje pareikšti įtarimai vilniečiui dėl didelės vertės svetimo turto vagystės iš buto.

2011 m. rugsėjo 29 d. į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi vyriškis pareikšdamas, kad prieš kelias valandas iš Konarskio gatvėje esančio buto pagrobta 30 000 litų, 6 000 litų vertės juvelyriniai dirbiniai ir kiti daiktai. Nusikaltimas buvo padarytas dienos metu. Buto durys buvo neužrakintos, nusikaltimo metu neįgali šeimininkė miegojo.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje pradėjus ikiteisminį tyrimą, po kelių intensyvaus darbo savaičių buvo nustatytas įtariamasis – aštuonis kartus teistas vilnietis A.D. (gim. 1984 m.). Spalio 17 dieną jis buvo sulaikytas Vilniaus Naujamiestyje surengus slaptą policinę operaciją. A.D. pareikšti įtariamai, jis buvo suimtas ir iki šiol laikomas Lukiškių tardymo izoliatoriuje. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė, kad įtariamasis A.D. dienos metu daugiabučiuose namuose ieškodavo neužrakintų buto durų, turėdamas tikslą patekti į butą ir apvogti. Pareigūnai nustatė ir tai, kad iš karto po nusikaltimo Konarskio gatvėje, įtariamasis už pagrobtus pinigus nusipirko automobilį „Audi A4“, naujų mobiliojo ryšio telefonų, drabužių ir kitų daiktų. Kratų ir poėmių metu visi šie daiktai buvo paimti kaip daiktiniai įrodymai. Be to, pareigūnai pradėjo atskirą ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir įtarimus pareiškė vienam iš Vilniaus stotyje esančių prekybos paviljonų prekeiviui, kuris iš A.D. pirko dalį pagrobto turto. Šis asmuo vėliau buvo suimtas dar dėl kito ikiteisminio tyrimo (iškelto dėl turto prievartavimo) ir šiuo metu laikomas Lukiškių tardymo izoliatoriuje.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už didelės vertė svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimo bausmę iki aštuonerių metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min