Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Oslo skridęs neblaivus vilnietis siautėjo ir ore, ir ant žemės

Laikino sulaikymo patalpa Kauno oro uoste
VSAT nuotr. / Laikino sulaikymo patalpa Kauno oro uoste
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Oslo skridęs neblaivus vilnietis lėktuve elgėsi chuliganiškai. Orlaiviui nusileidus Kaune agresyvus vyras užmigo. Prižadintas pasieniečių jis vėl pradėjo siautėti, todėl buvo sutramdytas jėga ir surakintas antrankiais.

Prieš pat vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį Kauno oro uoste budėję pasieniečiai gavo informacijos iš oro uosto aviacinio saugumo darbuotojų. Pranešta, kad iš Oslo skridusiame lėktuve vienas neblaivus keleivis agresyviai elgėsi kitų keleivių atžvilgiu ir nevykdė įgulos nurodymų. 

VSAT nuotr./Kauno oro uoste
VSAT nuotr./Kauno oro uoste

Pasieniečiai nuskubėjo į Kaune jau nusileidusį lėktuvą, iš kurio keleiviai ką tik buvo išlipę. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai lėktuvo salone pamatė kietai įmigusį vyrą, kurį orlaivio įgula nurodė kaip chuliganiškai besielgusį asmenį. Pasieniečiai šį keleivį, kaip vėliau paaiškėjo, 38-erių Vilniaus gyventoją, pradėjo žadinti. Šiaip ne taip prabudęs vyras vėl puolė siautėti – garsiai šaukdamas necenzūrinius žodžius jis spardė lėktuvo krėslus ir nepakluso VSAT pareigūnams.

Pasieniečiams teko vilnietį sutramdyti panaudojus kovinių imtynių veiksmus ir surakinus antrankiais. Chuliganą VSAT pareigūnai pristatė į savo tarnybines patalpas oro uoste ir uždarė į laikino sulaikymo kamerą.

Atlikę visus reikiamus formalumus vėliau pasieniečiai vyrą perdavė Kauno policijos pareigūnams, kurie vilnietį baus už tokį elgesį ore ir ant žemės, pasakojama VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio pirmadienį paviešintame pranešime.

VSAT nuotr./Laikino sulaikymo patalpa Kauno oro uoste
VSAT nuotr./Laikino sulaikymo patalpa Kauno oro uoste

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min