Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš pareigų atleistas girtas prie vairo sėdęs Lazdijų komisariato policininkas Nerijus Ūselis

Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 1 d. iš tarnybos Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariate (toliau – Lazdijų r. PK) atleistas pareigūno vardą pažeminęs patrulių būrio vyriausiasis patrulis.

Vasario 23 d., apie 4.50 val., Lazdijuose, Sodų gatvėje, pastebėtas iš šalutinės gatvės į Sodų gatvę įvažiuojantis automobilis „VW Golf“. Nestabdydamas, slysdamas automobilis ratais atsitrenkė į šaligatvio bordiūrą ir sustojo. Prie automobilio priėję pareigūnai pastebėjo, kad prie transporto priemonės vairo sėdi Lazdijų r. PK Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyriausiasis patrulis Nerijus Ūselis.

Buvo akivaizdu, kad paaukštinimą darbe atšventęs automobilio vairuotojas apsvaigęs, nuo jo dvelkė stiprus alkoholio kvapas, judesiai buvo nekoordinuoti, išlipęs iš automobilio vairuotojas svirduliavo.

Jam sutikus alkoholio kiekio matuokliu N.Ūseliui nustatytas 2,48 promilės – vidutinis girtumo laipsnis. N.Ūselis su tikrinimo rezultatu sutiko, patvirtino, kad vartojo alkoholinius gėrimus. Tarnybinio patikrinimo metu paaiškėjo, kad pareigūnas neblaivus vairavo savo kasmetinių atostogų metu.

N.Ūselis tokiais veiksmais sulaužė policijos pareigūno priesaiką, veikė priešingai policijos uždaviniams ir interesams, nesielgė kaip doras, sąžiningai savo pareigas einantis pareigūnas, nesaugojo savo profesinės garbės, gero vardo ir savo veiksmais pažeidė bendruosius policijos pareigūnams keliamus etikos principus.

Atlikus tarnybinį patikrinimą, Alytaus aps. VPK viršininkas priėmė sprendimą  N.Ūselį atleisti iš vidaus tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min