2014-09-07 10:50

Iš penkto aukšto iššokęs keturiolikmetis gali švęsti antrąjį savo gimtadienį

Panevėžio medikų globoje atsidūrė iš penktojo daugiabučio, esančio Nendrių gatvėje, Panevėžyje, aukšto iššokęs paauglys. Keturiolikmetis sužalojimus gydosi intensyvios terapijos skyriuje.
Beveik trečdalis 12-14 metų vaikų reguliariai vartoja energinius gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino.
Beveik trečdalis 12-14 metų vaikų reguliariai vartoja energinius gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino. / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.
Temos: 1 Paauglys

Paauglio šuolis iš penktojo aukšto galėjo baigtis žymiai liūdniau, jei ne stogelis antrame aukšte. Nukritęs ant jo, keturiolikmetis išvengė didesnių sužalojimų.

Netrukus po nelaimės, įvykusios 23.30 val., paauglys buvo pristatytas į ligoninės skubios pagalbos skyrių. Informacija apie įvykį perduota Panevėžio apskrities policijai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą