Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 30d. 10:15

Iš policijos komisariato Vilniuje paspruko sulaikytasis

Iš policijos komisariato pasprukęs Renatas Lazurkevičius
Policijos nuotr. / Iš policijos komisariato pasprukęs Renatas Lazurkevičius

Vilniaus policija ieško jauno vyro, kuris buvo sulaikytas su narkotikais, tačiau sugebėjo pasprukti iš policijos komisariato.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 18.30 val. Vilniuje, S.Dariaus ir S.Girėno g., sulaikytas Renatas Lazurkevičius (gim. 1983 m.), pas kurį rastas švirkštas su, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Minėtas asmuo pristatytas į Vilniaus m. 2 policijos komisariatą ir apie 19.30 val., kabinete atliekant asmens apžiūrą, iš policijos komisariato pabėgo bei yra ieškomas.

15min.lt žiniomis, R.Lazurkevičius buvo sulaikytas čigonų tabore. Vyriškį atvežus į policijos komisariatą, čia buvo ir daugiau sulaikytųjų. Vienas iš jų buvo labai aršus, net ir komisariate priešinosi pareigūnams, tad jį tramdydami policininkai buvo priversti panaudoti dujas.

Nuraminus aršų sulaikytąjį, pareigūnai paliko praviras lauko duris, kad komisariato patalpos išsivėdintų nuo dujų. Tuo ir pasinaudojo R.Lazurkevičius. Nutaikęs momentą, kai greta buvę policininkai nusisuko, vyriškis „tarsi raketa išskriejo laukan“.

Pareigūnai bėglį dar bandė vytis, tačiau šis netrukus dingo iš akiračio.

„Po kelių valandų jis būtų ir taip paleistas. Nesulaukė“, – teigia pareigūnai.

Dabar už pabėgimą iš policijos komisariato R.Lazurkevičiui gresia baudžiamoji atsakomybė. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Policija prašo žinančius, kur pasislėpė R.Lazurkevičius ar jį pastebėjusius, paskambinti telefonu Vilniuje: (8 5) 271 67 06 arba mobiliuoju telefonu 8 698 52 186.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min