Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Šengeno erdvės laiku neišvykę užsieniečiai apdalinti baudomis

Vizos
„Photos.com“ / Vizos
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį pasieniečiai piniginėmis baudomis apdalijo tris užsieniečius, kurie Lietuvoje buvo sulaikyti su nebegaliojančiomis Šengeno vizomis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad 26 m. Tadžikistano pilietis iš Vilniaus oro uosto susirengė per Rygą skristi į Dušanbę. Patikrinę jo dokumentus oro uosto pasieniečiai pamatė, kad užsienietis Šengeno erdvėje buvo su senokai pasibaigusia viza – jos galiojimas nutrūko dar prieš metus ir 21 dieną. Nuo to laiko užsienietis Šengeno erdvėje buvo neteisėtai.

Už išvykimo iš Lietuvos tvarkos taisyklių pažeidimą jam pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Išnagrinėję bylą oro uosto pareigūnai pažeidėjui skyrė 250 Lt baudą ir įpareigojo išvykti iš Lietuvos. Baudą tadžikas sumokėjo iškart ir kitu lėktuvu išskrido į Maskvą.

VSAT Vilniaus rinktinės Kauno nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės poskyrio pareigūnai Kaune, Kovo 11-osios gatvėje, sulaikė 45-erių Azerbaidžano pilietę. Pasieniečiai jau turėjo informacijos apie šią užsienietę, neteisėtai gyvenusią Lietuvoje.

Patikrinę jos dokumentus prieš nelegalią migraciją kovojantys pareigūnai nustatė, kad užsienietės turėtos Šengeno vizos galiojimas baigėsi rugsėjo 14 d. Už išvykimo iš Lietuvos tvarkos pažeidimą azerbaidžanietei skirta 250 Lt administracinė bauda, kurią ji tą pačią dieną sumokėjo. Pasieniečiai moteriai taip pat surašė įpareigojimą išvykti iš Lietuvos.

Į Baltarusiją pėsčiomis ėjusi šios šalies pilietė Šengeno erdvėje išbuvo tik viena diena ilgiau nei leidžiama. Neretai tokiais atvejais skiriama švelniausia administracinė nuobauda – įspėjimas.

Šįsyk Šalčininkų kontrolės punkte dirbę pasieniečiai moteriai už išvykimo iš Lietuvos tvarkos pažeidimą skyrė 250 Lt baudą, mat užsienietė elgėsi labai arogantiškai, nenorėjo pripažinti pažeidimo, ilgai ginčijosi su pareigūnais.

Pasieniečiai jai ne tik skyrė baudą, bet ir įpareigojo išvykti iš Lietuvos, ką ji vėliau ir padarė. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min