Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 23d. 17:44

Iš šventės važiavęs Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis pateko į avariją: „Telefonas vėl sudužo, o tortas ištiško man į nugarą...“

Įvykio vietoje
Nuotr. iš asmeninio archyvo / Įvykio vietoje

Sveikos gyvensenos specialistas Dainius Kepenis, kuris jau daugelį metų rūpinasi artimų ir svetimų žmonių sveikata, yra priverstas susitelkti į savo paties fizinę būklę. Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas šeštadienio vakarą prie Plungės pateko į avariją. Įspūdžiais apie eismo įvykį 61 metų D.Kepenis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

Palangos sveikatos mokyklos įkūrėjui ir vadovui, Sveikuolių sąjungos prezidentui Dainiui Kepeniui – rūpesčiai dėl jo paties fizinės savijautos.

Šeštadienį vėlai vakare netoli Plungės sveikos gyvensenos specialistas pateko į rimtą avariją.
Palangiškis važiavo iš Šiaulių, kur su bendraminčiais atšventėm Šiaulių sveikuolių klubo „Šviesuoliai“ 20-metį ir Vydūno 148-ąjį gimtadienį.

D.Kepenio vairuojamas automobilis „Renault Laguna“ neapšviestame užmiesčio ruože rėžėsi į važiuojamojoje dalyje stovintį visureigį.

Vyriškis į nelaimę stengiasi žvelgti filosofiškai: dėkoja Dievui už sveikus kaulus ir „pigiai“ išsaugotą gyvybę.

Įspūdžiais apie eismo įvykį ir mintimis apie kitų avarijos dalyvių neatsakingumą D.Kepenis pasidalijo savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

D.Kepenio išvada: pats kaltas

Nesvarbu, kad tu naktį važiavai leistinu greičiu, nesvarbu, kad tavo važiavimo juostoje (ne kelkraštyje) stovėjo automobilis (džipas), o priekyje jo sunkvežimis – tralas be šviesų, nesvarbu, kad prieš 50 metrų nebuvo ant kelio jokio avarinio ženklo, nesvarbu, kas galėjo pašvitinti tau į akis ir priversti važiuoti trumpomis šviesomis, nesvarbu, kad po „karšto pabučiavimo“ tam ne vietoje stovinčiam džipui į užpakalį ir tavo automobilis pavirto į nepataisomą metalo laužo krūvą – TU VISTIEK VISADA LIKSI KALTAS. Ir dar kartą įsitikinsi savo kredo teisingumu: MAN BLOGAI – PATS IR KALTAS! NIEKAS NEGALI BŪTI KALTAS, KAD TAU BLOGAI!

Alfredo Pliadžio nuotr./Dainius Kepenis
Alfredo Pliadžio nuotr./Dainius Kepenis

Tik gali savęs paklausti: kam tau dar viena senai išmokta pamoka ir dar tokia brangi? Ir svarbiausia, kad nepamirštum padėkoti Kūrėjui, kad taip pigiai išsaugojo gyvybę ir sveikus kaulus (tam davė visą valandą, kol visiškoje tamsoje laukiau atvykstant vilkiko). O minkštieji audiniai ir sąnariai – praeinantis dalykas.

Bet vistiek apmaudu, kad tik prieš tris dienas už 520 Lt. pakeistas išmaniojo telefono stiklas vėl ištiško į gabalus, o dar apmaudžiau, kad tavo bičiuliai nesulauks tavęs sekmadienį ataskatiniame – rinkiminiame suvažiavime, kurį rengiame kas trejus metus, nes nesinori šlubuoti ir aiškinti, kur nusibrozdinai nosį. Atsiprašau ir marijampoliečių, su kuriais nuo pirmadienio turėjome pradėti sveikatos mokyklą. Jums pavyko – visą mokyklą praves Eligijus!

O labiausiai gaila torto, kurį Šiaulių sveikuoliai įdėjo nuvežti į Kauną šiandien suvažiavimo dalyviams Sporto universitete ir kuris ištiško man į nugarą naktį, prie Plungės, grįžtant namo. Kaip sakė mano diedukas Izidorius – gyveni, mokaisi ir durnium numiršti.

P.s.: Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Mano zuikutis padarė sąrašą darbų, kuriuos reikėtų padaryti kuo greičiau. Jie tikrai nebeleis atsipalaiduoti. Kam reikia 2007 metų „Renault Laguna“ liekanų – kreipkitės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min