Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 19d. 11:23

Iš tarnybos atleisti kontrabandininkams talkinę pareigūnai

Teisingumo svarstyklės
Photos com. nuotr. / Teisingumo svarstyklės

Penktadienį iš vidaus tarnybos atleisti kontrabandininkams talkinę ir už tai nuteisti du pareigūnai. Jiems teismas yra skyręs kelių dešimčių tūkstančių litų baudas.

Įsiteisėjus 2012 m. gruodžio 31 d. Vilniaus apygardos teismo apkaltinamajam nuosprendžiui,  penktadienį iš vidaus tarnybos buvo atleisti Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyresnieji tyrėjai M.B. ir M.L.

VSAT praneša, kad šiuo teismo nuosprendžiu abu pareigūnai buvo pripažinti kaltais dėl piktnaudžiavimo ir kontrabandos. Už tai jiems buvo skirtos baudos po 65 tūkst. litų. Įskaičius ikiteisminio tyrimo metu laikinajame sulaikyme ir suėmime išbūtą laiką, buvusiems pareigūnams teks sumokėti daugiau kaip po 52 tūkst. litų likusios baudos dydį.

Ikiteisminį tyrimą šioje baudžiamojoje byloje atliko Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus ir VSAT Imuniteto skyriaus pareigūnai. Nustatyta, kad vyresnieji tyrėjai M.B. ir M.L. už piniginį atlygį sudarė sąlygas kontrabandininkų grupuotei organizuoti didelio kiekio cigarečių kontrabandą per sieną iš Baltarusijos į Lietuvą. Įtarimai abiem pareigūnams pareikšti 2012 m. gegužės 17 d.

Be jų, šioje baudžiamojoje byloje kaltais buvo pripažinti dar 4 asmenys, kuriems skirtos baudos nuo 10 tūkst. litų iki 20 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min