Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš vairuotojo teismas konfiskavo automobilį

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, pripažino UAB „Pirminis valymas“ direktorių A.G. kaltu dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, padaryto girto asmens ir sukėlusio turto sugadinimą bei pasišalinimą iš eismo įvykio vietos.

Teismo nutarimu A.G. skirta 5000 Lt. bauda ir konfiskuotas bendrovei priklausantis automobilis „VW Passat“, praneša Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas.

Pažeidėjas nubaustas už tai, kad 2009 m. vasario 14 d., esant atimtai teisei vairuoti transporto priemones, Vilniuje, būdamas neblaivus (2,76 prom. etilo alkoholio) vairavo bendrovei priklausantį automobilį „VW Passat“ ir persirikiuodamas nedavė kelio gretima juosta važiavusiam automobiliui bei su juo susidūrė. Po to šis automobilis išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su kitu automobiliu.

Įvykio metu buvo apgadinti visi trys automobiliai, A.G. eismo vietoje nepasiliko, apie įvykį nepranešė policijai.

Pats A.G. pripažino pažeidimus, paaiškino, kad iš eismo įvykio vietos pasišalino todėl, kad automobilį vairavo neblaivus, o jam nuo 2007 m. yra atimta teisė vairuoti transporto priemones. Dėl savo elgesio pažeidėjas nuoširdžiai gailisi.

Iš pateiktos pažymos apie Kelių eismo taisyklių pažeidimus matyti, kad A.G. 2007 m. liepos 4 d. buvo atimta teisė vairuoti transporto priemones 24 mėnesius už atsisakymą pasitikrinti, ar vairuotojas yra blaivus.

2007 m. lapkritį A.G. buvo sulaikytas už automobilio vairavimą neturint teisės vairuoti ir už atsisakymą pasitikrinti blaivumą. Už šį pažeidimą jam buvo skirta 4000 Lt. bauda.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min