Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išaiškinta Čerėnų kaimą terorizavusi padegėja

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastaruoju metu Švenčionių rajone, Magūnų seniūnijoje, Čerėnų kaime, kilo keletas įtartinų gaisrų, praneša Vilniaus apskrities VPK.

Pasak Vilniaus apskrities VPK pranešimo, šių metų balandžio mėn. 27 d. apie 16 valandą Čerėnų kaime užsidegė ir pilnai sudegė pilietei G.Ž. priklausanti medinė pirtis. Padaryta materialinė žala  - 1 tūkst. litų.

Gegužės mėn. 5 d. apie 18.30 valandą Čerėnų kaime užsidegė ir pilnai sudegė pilietei G.Ž. priklausantis medinis ūkinis pastatas. Padaryta materialinė žala - 4 tūkst. litų.

Gegužės mėn. 12 d. apie 0.30 val. užsidegė ir sudegė piliečiui R.L. priklausantis medinis ūkinis pastatas, esantis Čerėnų kaime. Padaryta materialinė žala 27 tūkst. 200 litų.

Atlikdami pirminį gaisraviečių tyrimą Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai nustatė, jog visų gaisrų kilimo priežastis – tyčinis padegimas.

Dėl visų minėtų įvykių Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminius tyrimus pagal LR BK 187 str. 2 d. (tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Atlikdami ikiteisminį tyrimą Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai nustatė ir uždarė į areštinę šių nusikaltimų padarymu įtariamąjį asmenį, tai Švenčionių rajono Magūnų seniūnijos gyventoja J.Ž. (gim. 1963 m.), kuriai pateikti įtarimai dėl visų aukščiau paminėtų padegimų.

Švenčionių rajono apylinkės teismas įtariamajai paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėnesiams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min