Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išaiškinta, kaip į Alytaus pataisos namus patekdavo narkotikų ar psichotropinių medžiagų (video)

Išaiškinta, kaip į Alytaus pataisos namus patekdavo narkotikų ar psichotropinių medžiagų.
Grotos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai, tyrimui vadovaujant ir jį organizuojant Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorui, kartu su Kalėjimų departamento ir Alytaus pataisos namų pareigūnais išaiškino ilgą laiką veikusį narkotinių ar psichotropinių medžiagų patekimo į Alytaus pataisos namus kanalą.

Tyrimo metu gauta informacija, kad Alytaus pataisos namų nuteistieji organizuoja ir vykdo narkotinių ar psichotropinių medžiagų patekimus į Alytaus pataisos namus ir jų platinimą nuteistųjų tarpe. Išaiškinta, kad Alytaus pataisos namų nuteistiesiems, įnešant narkotines ar psichotropines medžiagas, paslėptas asmens higienos reikmenyse, talkino šios įstaigos Sveikatos priežiūros tarnybos darbuotoja, teigiama išplatintame pranešime.

Tyrimo metu buvo gauta informacija, kad minėti asmenys taip pat vykdo ir neteisėtus narkotinių ar psichotropinių medžiagų, kitų pataisos namuose uždraustų daiktų ,,permetimus“ laisvės atėmimo bausmes atliekantiems nuteistiesiems įžūliu būdu – pasinaudodami suslėgto oro dujų patranka, kurios pagalba minėtus uždraustus objektus jie peršaudavo per pataisos namų išorinius užtvarus ar tvoras. Minėta suslėgto oro dujų patranka leisdavo tai atlikti iki 300 metrų atstumu. Įvykio vietoje buvo sulaikytas teisėsaugos institucijoms gerai žinomas E.V. (gim. 1973 m.), kuris šia oro dujų patranka į Alytaus pataisos namų teritoriją, laisvės atėmimo bausmes atliekantiems nuteistiesiems bandė „peršauti“ daiktus, uždraustus pataisos namuose.

Įtariamieji sulaikyti, jiems įteikti pranešimai apie įtarimą, padarius nusikalstamas veikas, numatytas LR baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d., 3 d. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“.

Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės. Ikiteisminis tyrimas atliekamas Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padaliniuose. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja ir jį kontroliuoja Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras.

VIDEO: Saulys Alytus
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min