Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 18d. 10:02

Išaiškinti rankines vogusius penkis nepilnamečius ir dvidešimtmetį padėjo Panevėžio gyventojai

Rankinė
Rankinė

Išaiškinti pavasarį garbaus amžiaus moteris skriaudę nepilnamečiai. Praeitos savaitės penktadienio vakarą moterį apvogę ratuoti vagišiai nustatyti pilietiškų panevėžiečių dėka.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad Panevėžio miesto policijos komisariato kriminalistai išaiškino rankinių iš garbaus amžiaus moterų vagišių grupę, kurioje penki nepilnamečiai ir vienas 20-metis.

Nė vienam kaltinamų vagystėmis 15–17 metų vaikinukų namuose netrūksta nei maisto, nei tėvų rūpesčio. Jie mokosi.

Kovo–balandžio mėnesiais jie Panevėžyje, Statybininkų ir Parko gatvėse, pagrobė penkių garbaus amžiaus moterų rankines. Nusižiūrėję senyvą moterį, du arba trys ją sekdavo, paskui vienas pribėgdavo, čiupdavo rankinę ir nubėgdavo. Kiti stebėdavo aplinką.

Vaikinukai keisdavo savo „darbus“. Juos domino tik pinigai, mobilieji telefonai, vertingi daiktai. Ištuštinę rankines, jas išmesdavo. Nukentėjusios moterys patirtą žalą įvertino nuo 89 iki 1 tūkst. 60 litų.

Visi grobikai gyvena netoli minėtų gatvių mikrorajono. Keli nepilnamečių policijai buvo žinomi. Nė vienas jų anksčiau neteistas. Jų 18 metų draugo biografija įvairesnė. Niekur nesimokantis ir nedirbantis jaunuolis, anksčiau dukart teistas už vagystes, kaltinamas ne tik vagystėmis, bet ir plėšimu.

Praeitą penktadienį apie 19.45 val. Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, du jaunuoliai iš moters rankų išplėšė rankinę ir nubėgo. Vagišiai sprukdami prabėgo pro būrelį jaunuolių, atkreipusių dėmesį į bėglius.

Kai du draugai sėdo į automobilį ir ėmė važiuoti, vienas stovėjusių jaunuolių įsidėmėjo automobilio valstybinio numerio ženklą. Kai jaunuoliai pamatė atbėgančią ir pagalbos prašančią moterį, paskambino policijai, kartu su moterimi sulaukė pareigūnų.

20 metų ir 17 metų įtariamieji buvo sulaikyti.

Panevėžio miesto apylinkės teismas 20-mečiui skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 1 mėnesiui. Kriminalistai nustatė, kad įtariamieji dar triskart vogė Tulpių ir Kosmonautų gatvių rajone, turėjo dar vieną pagalbininką. Įtariama, kad trijulė galėjo padaryti ir daugiau analogiškų vagysčių.

Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min