Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 5d. 09:53

Išbadėję vagys pagrobė būrį gyvų ančių bei vištų, o telyčią paskerdė prie ganyklos

Vištos
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vištas bei kitus naminius paukščius ir gyvulius šiais laikais reikia saugoti kaip vertingą turtą.

Praradęs ilgai augintus naminius paukščius, ūkininkas nuostolius įvertino per 1,5 tūkst. litų. Jo likimo brolis aprauda 600 litų kainavusią telyčią.

51 metų ūkininkas E. I., gyvenantis Kupiškio rajono Žaidelių kaime, šeštadienį užsukęs į savąjį ūkinį pastatą nemaloniai nustebo. Ūkio šeimininkas iškart pastebėjo, jog pavogta 20 ančių ir 70 vištų. Kaip sekmadienį pranešė Panevėžio apskrities policija, nuostolį nukentėjusysis įvertino 1550 litų.

Šį savaitgalį panašių nuostolių patyrė ir Vilkaviškio rajono Klausučių seniūnijos ūkininkas, sekmadienį praneša Marijampolės apskrities policija.

Šeštadienį apie 6 val. Sūdavos kaimo gyventojas V.V.B. nuvykęs į ganyklą, esančią Skliausčių kaime, nerado vienos jam priklausančios telyčios. Telyčią rado toliau nuo ganyklos, paskerstą. Palikta tik kojos, galva, oda ir viduriai. V.V. B. dėl pagrobtos ir paskerstos telyčios turtinė žalą įvertino 600 litų.

Neseniai 15min.lt jau pasakojo, kaip iš vieno ūkininko Pasvalio rajone buvo pavogta kiaulė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min