TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išdykaudami su ugnimi Šakių rajone vaikai sudegino daržinę su 40 tonų šieno

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai užgesino 22 gaisrus ir atliko 21 gelbėjimą darbą, kurių metu išgelbėtas vienas žmogus.

Apie 1.40 val. buvo gautas pranešimas, kad Zarasų rajone, Degučių kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, rąstinis namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sudegęs. Gaisro metu namas sudegė, tačiau buvo išgelbėtas šalia stovėjęs ūkinis pastatas. Šis įvykis tiriamas.

Apie 6.20 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Pakalninkų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė medinio namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, dalis perdengimo, apdegė sienos. Įtariama, kad namas buvo padegtas.

Šiaulių rajone, Micaičių kaime, naktį apie pirmą valandą užsidegė daržinė, kurioje buvo 100 t šieno. Kadangi atvykus ugniagesiams, daržinė jau degė atvira liepsna, nei jos, nei šieno ugniagesiams nebepavyko išgelbėti, tačiau nuo gaisro nenukentėjo du prie daržinės priblokuoti priestatai. Už 60 m nuo daržinės buvo sukrauta 200 t šiaudų rulonų, iš jų 10 t taip pat degė. Degančius šiaudus sklaidyti padėjo savininkas su traktoriumi. Įtariama, kad šis gaisras buvo sukeltas tyčia.

Ketvirtadienį dieną užsidegė ir Šakių rajone, Skaistakaimio kaime, esantis ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs į vidų. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas, 40 t šieno ir įvairūs ūkio daiktai. Ugniagesiai gaisro metu išgelbėjo už 9 m esantį kitą ūkinį pastatą, 2 traktorius MTZ-80 ir T-150K, savaeigę šienapjovę ir 2 traktorių priekabas. Šio gaisro priežastis – vaikų išdykavimas su ugnimi.

Panevėžyje, Sodų gatvėje, vakar vakare užsidegė butas daugiabučiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, butas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė jame buvęs turtas. Aprūko buto sienos ir lubos. Dėl ko kilo gaisras, tiriama.

Ketvirtadienį sudegė ir keturi automobiliai. Apie 23.21 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės gatvėje, dega automobilis Honda Accord, pagamintas 2006 m. Automobilis priklauso UAB „Hansa lizingas“. Jis buvo užgesintas dar iki ugniagesių atvykimo. Įtariama, kad automobilis buvo padegtas.

Telšių rajone, Siraičių kaime, ugniagesiai gelbėtojai po autoavarijos iš automobilio Renault Megane išlaisvino nukentėjusią moterį, gimusią 1968 m., ir perdavė ją medikams.

Du kartus gelbėtojai vandens telkiniuose ieškojo nuskendusių žmonių. Apie 10.10 val. iš policijos buvo gautas pranešimas, kad Pakruojyje, Kruojos užtvankoje, yra skenduolis ir reikia pagalbos. Gelbėtojai netrukus ištraukė nuskendusią moterį, gimusią 1985 m. Gavus informaciją, kad su ja galėjo būti jos penkiametis sūnus, buvo ieškoma ir jo, tačiau vakar vaiko nepavyko rasti.

Dar vieno nuskendusio žmogaus ketvirtadienį ieškota Kauno rajone, Kulautuvoje esančiame karjere. Apieškotas karjero dugnas, valtimi apiplauktas visas vandens telkinys, tačiau skenduolio taip pat nepavyko rasti.

Nuo metų pradžios ugniagesiai gelbėtojai jau ištraukė 187 nuskendusius žmones, pernai per tą patį laikotarpį – 117.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min