Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgėręs prie vairo policijai įkliuvęs Ukmergės rajono meras Algirdas Kopūstas jau anksčiau garsėjo kaip kelių erelis

Kaip meras A.Kopūstas vairuoja  visureigį „Toyota“
Kadras iš vilkmerge.lt filmuotos medžiagos / Kaip meras Algirdas Kopūstas vairuoja visureigį „Toyota“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Paviešinta filmuota medžiaga, kaip prabangų visureigį vairuojantis Ukmergės rajono savivaldybės vadovas važiuoja į darbą per „plytos“ ženklą.

Į save kaip į nedrausmingą vairuotoją šį savaitgalį dėmesį atkreipęs Ukmergės rajono meras 62 metų Algirdas Kopūstas, pasirodo, jau anksčiau yra pagarsėjęs kaip kelių erelis.

Internete yra paviešinta Ukmergės krašto žinių svetainės vilkmerge.lt filmuota medžiaga, kaip prabangų visureigį „Toyota Land Cruiser“ vairuojantis politikas į savivaldybės rūmus važiuoja per „plytą“.

Užfiksuota, kaip kelias tonas sveriantis tamsiai mėlynas mero visureigis Kęstučio aikštėje rieda grindiniu, įveikia ženklą „Įvažiuoti draudžiama“ ir yra paliekamas beveik prie pat pastato paradinio įėjimo.

Pasigilinti į šią eismo situaciją Ukmergės žurnalistus privertė dar praėjusį pavasarį nutikusi istorija, kai mieste lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

vilkmerge.lt nuotr./Meras A.Kopūstas pareigūnų apsuptyje
vilkmerge.lt nuotr./Meras A.Kopūstas pareigūnų apsuptyje

Aukščiausias šalies pareigūnas ir jo svita į susitikimą su Ukmergės rajono valdžia atėjo pėsčiomis, nes iš tolo pastebėjo Kęstučio aikštėje esančią „plytą“ ir dar arčiau, prie teismo pastato, įrengtą ženklą „Motorinio transporto eismas draudžiamas“.

Todėl svečių iš sostinės delegacija tarnybinius automobilius paliko atokiau, Vienuolyno gatvėje.

Tačiau toks S.Skvernelio parodytas pavyzdys merui A.Kopūstui įspūdžio nepadarė.

Netgi atvirkščiai – vos  savivaldybės šeimininkui sužinojus, kad jis buvo nufilmuotas šiurkščiai pažeidžiantis KET, eismą draudžiančio kelio ženklo valdžios rūmų prieigose neliko jau tą pačią dieną.

VIDEO: Vilkmerge.lt: kelių eismo taisyklės tik varguoliams

Kaip buvo skelbta šeštadienį, Ukmergės rajono meras išgėręs prie vairo įkliuvo per policijos reidą vakare. Politikas gyvena Ukmergės pakraštyje, pareigūnai A.Kopūstą sustabdė prie namų.

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narys buvo patikrintas alkoholio tikrintuvu. Jis parodė, kad Ukmergės rajono meras vairuoja lengvai apgirtęs – 0,8 promilės alkoholio.

vilkmerge.lt nuotr./Teigiama, jog ais kelio ženklas dingo tą pačią dieną, kai A.Kopūstas buvo nufilmuotas čia važiuojantis visureigiu.
Teigiama, jog šis ženklas dingo tą pačią dieną, kai A.Kopūstas buvo nufilmuotas čia važiuojantis visureigiu.

Tiesa, išgėręs prie vairo įkliuvęs A.Kopūstas sako, kad su alkotesterio rodmenimis nesutinka. Esą po incidento jis savo iniciatyva nuvyko į ligoninę pasitikrinti dar kartą. Neva ten nustatyta, kad meras jau blaivus.

Meras A.Kopūstas pastarosiomis dienomis turėjo ir daugiau nemalonumų.

Tyrimą atlikę Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai raštu kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydami ginti viešąjį interesą. Nustatyta, kad netekto darbingumo pensija – beveik 46 tūkst. litų – už daugiau nei ketverius metus Ukmergės merui A.Kopūstui išmokėta neteisėtai.

Šie pinigai turėtų būti grąžinti į Valstybinio socialinio draudimo fondo („Sodros“) biudžetą.

Į turtingiausių Ukmergės rajono politikų sąrašą patenkantis A.Kopūstas į rajono tarybą buvo išrinktas tris kartus (1990, 2003 ir 2007 metais), mero postą jis užima antrą kadenciją iš eilės.

vilkmerge.lt nuotr./Pamatęs eismą draudžiančius ženklus, policijos vadovas su kitais komisarais į savivaldybę atėjo pėsčiomis.
vilkmerge.lt nuotr./Pamatęs eismą draudžiančius ženklus, policijos vadovas S.Skvernelis su kitais komisarais į savivaldybę atėjo pėsčiomis.
vilkmerge.lt nuotr./S.Skvernelio ir A.Kopūsto susitikimas
vilkmerge.lt nuotr./S.Skvernelio (kairėje) ir A.Kopūsto susitikimas

 

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min