2017-10-04 09:32

Įsilaužę į namus Palangoje vagys išnešė brangius įrankius

Nuostolių patyrė Palangoje darbus vykdanti statybos bendrovė.
Statybos Maironio g. 2
Statybos (asociatyvinė nuotr.) / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, antradienį, apie 8 val., Palangoje, Vaivorykštės ir Griaustinio gatvėse, pastebėta, kad išlaužti namo langų rėmai ir patekta į įrengiamus namus. Juose pasigesta statybos įrankių, vertų 3 450 eurų. Apie vagystę policijai pranešė darbus atliekančios bendrovės direktorius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą