Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iškalbingi avarijos Panevėžyje padarinių kadrai: po smūgio į „Alfa Romeo“ neprisisegę limuzino „Audi A8“ keleiviai skriejo galvomis į stiklą

Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Audi A8“ priekinis stiklas po avarijos Panevėžyje
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt skelbia nuotraukų galeriją ir filmuotą medžiagą iš avarijos Panevėžyje, kur šeštadienio naktį apie 2.45 val. A.Smetonos ir Klaipėdos gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Aiškėja, kad limuzino „Audi“ keleivė susižalojo dėlto, jog nebuvo prisisegusi.

Avarija įvyko tuomet, kai A.P., gimęs 1987-aisias, vairuodamas automobilį „Alfa Romeo” nereguliuojamoje sankryžoje išvažiavo iš šalutinio kelio ir nepraleido pagrindine gatve važiavusio automobilio „Audi A8”. Pastarąją transporto priemonę vairavo 1988-aisiais gimęs P.P.

Avarijos metu abu automobiliai buvo stipriai apgadinti. Įvykio liudininkų teigimu, po avarijos „Alfa Romeo” vairuotojas iš sumaitoto automobilio išlipo atsidaręs keleivio pusės dureles.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje

Kur kas smarkiau nukentėjo „Audi A8“ ekipažas. Manoma, kad kompanija važiavo neprisisegusi saugos diržų.

Apie tai byloja ir trys žymės ant automobilio priekinio stiklo. Manoma, kad galvomis į langą trenkėsi ne tik priekyje sėdėję asmenys, bet ir ant galinių sėdynių buvęs keleivis. Veikiausiai smūgio metu jis nuskriejo į automobilio priekį.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje

Visi avarijos dalyviai nedelsiant nuvežti į ligoninę. „Alfa Romeo“ vairuotojui nustatyti dešinės plaštakos ir kairės rankos sumušimai, taip pat leistinas 0,20 promilės girtumas.

„Audi“ vairuotojui nustatytas dešinės plaštakos sumušimas, dešiniojo kelio mušta žaizda, lengvas galvos sutrenkimas ir 1,25 promilės girtumas. Abiem paskirtas ambulatorinis gydymas.

„Audi“ keleivei B.M., gimusiai 1991 m.,  nustatyta galvos smegenų trauma, mergina paguldyta į ligoninę. M.K., gimusiam 1992 m., nustatyti abiejų plaštakų ir veido nubrozdinimai. Paskirtas ambulatorinis gydymas.

VIDEO: Panevėžyje susidūrė „Audi” ir „Alfa Romeo”
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min