Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iškratyti Vakarų Lietuvai baltarusiškų rūkalų kontrabandą tiekę asmenys

Kontrabandiniai rūkalai
Muitinės nuotr. / Kontrabandiniai rūkalai
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinę šių metų birželio mėnesio dieną Klaipėdos teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių skyriaus pareigūnai kelyje Kaunas – Klaipėda ties Šilale sulaikė Baltarusijos piliečio gabentas cigaretes, kurių vertė – daugiau nei 5 000 litų. Vos prieš keletą dienų tame pačiame kelyje Mobiliųjų grupių skyriaus pareigūnai sulaikė taip pat baltarusiškomis banderolėmis paženklintas cigaretes, kurių vertė – daugiau nei 12 000 litų.Klaipėdos teritorinė muitinė praneša, kad  Baltarusijos piliečio  vairuojamas automobilis Renault Espace muitiniam patikrinimui sustabdytas kelyje ties Šilale.

Automobilio salone tarp asmeninių daiktų ir rankinėse muitinės pareigūnai aptiko 120 pakelių cigarečių „5 Minsk Superslims“ su filtru ir baltarusiško pavyzdžio banderolėmis, 230 pakelių cigarečių „5 Minsk Superslims“ su filtru ir be banderolių, 40 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ su filtru ir baltarusiško pavyzdžio banderolėmis, 60 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ su filtru ir be banderolių, 100 pakelių cigarečių „Winston Silver“ su filtru ir baltarusiško pavyzdžio banderolėmis, 100 pakelių cigarečių „Winston Blue“ su filtru ir baltarusiško pavyzdžio banderolėmis ir 1 pakelį cigarečių „NZ 8“ su filtru ir baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.

Lietuvos Respublikos teritorijoje be importo muitų, akcizų ir PVM sumokėjimą patvirtinančių dokumentų leidžiama gabenti 10 pakelių tabako gaminių, paženklintų trečiųjų šalių banderolėmis.

Birželio 26 d. tame pačiame kelyje ties Šilale buvo sustabdytas ir Lietuvos piliečio vairuojamas automobilis Ford Focus, kuriame alytiškis gabeno 1 500 pakelių cigarečių, „NZ Gold Super Slims“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tikrinimo metu cigaretes pareigūnai rado automobilio salone ir bagažinėje. Prekių įsigijimo ir gabenimo dokumentų alytiškis nepateikė.

 Abiem atvejais vairuotojams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, neteisėtai gabenti tabako gaminiai ir automobiliai – sulaikyti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min