Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 19:52 , Atnaujinta: 2019 birželio 13d. 21:35

Ispanijoje sulaikytas beveik dvejus metus slapstęsis O.Pikul brolis J.Baronas

Narkotikai, padirbti pinigai, ginklai ir Jonas Baronas
15min montažas / Narkotikai, padirbti pinigai, ginklai ir Jonas Baronas

Pareigūnai Alikantėje, sulaikė garsios atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės brolį Joną Baroną. Pasikėsinimą nužudyti tiriantys Lietuvos kriminalistai jo ieško nuo tada, kai 2017-ųjų vasarą Vilniaus Antakalnio rajone aidėjo šūviai. Ispanijoje jis apkaltintas dokumentų klastojimu ir seksualiniu priekabiavimu. Netrukus vyras bus perduotas Lietuvai.

Sulaikymo faktą 15min patvirtino ir Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovas Ramūnas Matonis.

„Kada bus perduotas (Lietuvai – 15min), kol kas neaišku“, – lakoniškai komentavo jis ir pridūrė, kad platesnės informacijos šiuo klausimu neturi.

Ispanų spauda rašo, kad pateikus kaltinimus seksualiai priekabiavus ir klastojus dokumentus jų šalyje, paaiškėjo šio vyro tikroji tapatybė ir tai, kad jau beveik dvejus metus jis ieškomas gimtinėje.

Skelbiama, kad Lietuvoje jis laikomas pavojingu nusikaltėliu ir netrukus bus perduotas į gimtinės teisėsaugos rankas.

Lietuvis slėpėsi sunkiai pasiekiamoje vietoje – name laukuose. Ten jį ir sulaikė Ispanijos pareigūnai. J.Baronas buvo susikrovęs visus savo daiktus ir veikiausiai ketino dar kartą sprukti.

Suprasti akimirksniu

  • 2017 m. rugpjūčio 21 d. vakarą Vilniuje per konfliktą viešoje vietoje prestižiniame Antakalnio rajone nuaidėjo 4 šūviai, o atsitiktinai atšokusi kulka sužalojo niekuo dėtą merginą į koją. Konfliktas kilo tarp dviejų kompanijų, kurios sėdėjo vienos kavinės Antakalnio g. lauko terasoje. Konflikto įkarštyje buvo panaudotas šaunamasis ginklas, o po šūvių kompanijos išsiskirstė.
  • Netrukus po šaudynių buvo sulaikyti keturi įtariamieji (vienas jų dėvėjo neperšaunamą liemenę – matyt, buvo nusiteikęs aštriam santykių pasiaiškinimui), o vienam pavyko pasislėpti.
  • Policija paskelbė, kad dėl neteisėto ginklo ir pasikėsinimo į žmogaus gyvybę ieškomas įtariamasis – garsios atlikėjos brolis J.Baronas, jau anksčiau turėjęs rimtų bėdų su teisėsauga (jis buvo sulaukęs kaltinimų dėl narkotikų, vienu metu vyrui netgi teko nešioti apykoję, o už sistemingą KET pažeidinėjimą teismas yra konfiskavęs jo motinai priklausantį BMW limuziną).
  • Vilniečiui siūlyta pasiduoti, pareigūnai tikėjo, kad sulaikymas – tik laiko klausimas.
  • Eidami įtariamojo J.Barono pėdomis, sekliai jo namuose (pas motiną Laimą Pikul) atliko kratą.Tuo metu prokuratūros atstovai po dviejų parų kreipėsi į teismą, prašydami už akių skirti ieškomam asmeniui griežčiausią kardomąją priemonę. Vilniaus miesto apylinkės teismas suėmimą J.Baronui paskyrė, tačiau vyras yra dingęs kaip į vandenį iki šiol.
  • Sostinės policijos vadovybė tik yra išplatinusi J.Barono nuotraukas ir paprašiusi visuomenės pagalbos nustatant šio įtariamojo buvimo vietą.

Ispanų spauda skelbia, kad svečioje šalyje jis sulaukė kaltinimų klastojus dokumentus ir seksualiai priekabiavus. Šiuos nusikaltimus jis esą įvykdęs praėjusių metų gegužės pradžioje ir birželį. Jis esą naudojosi suklastotais lietuviškais tapatybės dokumentais.

Mūsų šalyje 24-erių lietuviui pateikti kaltinimai dėl neteisėto ginklo ir pasikėsinimo į žmogaus gyvybę, sunkaus sužalojimo. Jis buvo sulaukęs kaltinimų ir dėl narkotikų.

Ispanų spauda aprašo 2017-ųjų įvykį, kai prestižiniame Vilniaus Antakalnio rajone aidėjo šūviai. Atsitiktinai atšokusi kulka sužalojo niekuo dėtą merginą į koją. Konfliktas kilo tarp dviejų kompanijų, kurios sėdėjo vienos kavinės Antakalnio g. lauko terasoje. Konflikto įkarštyje buvo panaudotas šaunamasis ginklas, o po šūvių kompanijos išsiskirstė.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:32
00:14
00:40

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min