Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 08:22

Išpuolis prieš liudytoją

Kauno gaujų kare dėl geriausios vietos „po saule“ jau kėsinamasi ir į priešininkų moteris.

Antradienio pavakarę pačiame laikinosios sostinės centre rūgštimi apipilta vieno iš „kamuolinių“ gaujos nario sugyventinė – 39 metų Gintarė R. Moterį užpuolė, kai ji ėjo pereinamaisiais Kęstučio gatvės kiemais Karaliaus Mindaugo prospekte palikto automobilio link. Staiga prišokęs nedidelio ūgio asmuo apmuturiuotu veidu, nieko nesakęs, kažką ant jos šliūkštelėjo.

Apdegintas ne tik užpultosios veidas, bet ir kaklas bei krūtinė. Moteriai diagnozuotas ir cheminis akių nudegimas. Ji gydoma Kauno medicinos universiteto klinikose.

Pasak LŽ kalbinto kauniečio, į kurį, sėdėjusį automobilyje, moteris kreipėsi pagalbos, jos vilkėtas odinis drabužis blizgėjo kaip apipiltas laku. Nelaimėlė prašė iškviesti greitąją pagalbą. Teigė, kad sulipo ir chemikalų pažeisti jos mobiliojo telefono klavišai – spėjo paskambinti tik vyrui. Netrukus į įvykio vietą suvažiavo prabangūs automobiliai – nukentėjusiosios vyro ir jo draugų. Šių belaukiant, anot LŽ kalbinto liudytojo, tiesiog akyse ėmė lydytis ir nukentėjusiosios vilkėtas megztinis.

Išpuolio tyrimą perėmė Kauno organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba, iš karto atsitvėrusi tylos siena. LŽ šaltinių duomenimis, užpultoji yra vienintelė liudytoja byloje, kurioje nukentėjusysis – konkurentų smurtą patyręs jos sugyventinis. Manoma, kad taip norima ją užčiaupti.

 

 

 
 
„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min