Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsigandę pasieniečių, cigarečių nešikai savo krovinį pametė

Pamestos cigaretės
VSAT nuotr. / Pamestos cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie pat sienos su Baltarusija Dieveniškių užkardos pareigūnai aptiko beveik 2 tūkst. pakelių cigarečių. Įtariama, kad jos iš Baltarusijos permestos nepažeidžiant sienos, o Lietuvos pusėje buvę asmenys išsigando pasieniečių ir metę kontrabandą pabėgo.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pareigūnai su tarnybiniu šunimi patruliavo prie sienos linijos ties Šalčininkų rajono Pagaujėnų kaimu.

Ant kontrolinės pėdsakų juostos pasieniečiai aptiko šviežius žmogaus pėdsakus – buvo užlipta ant juostos, bet neita iki pat sienos ir ji nekirsta.

Tarnybiniam šuniui VSAT kinologas davė komandą tikrinti vietovę. Šuo pasieniečius nuvedė į čia pat esančio miškelio gilumą. Maždaug už 200 metrų nuo sienos aptiktos rūkalų dėžės, kuriose buvo 500 pakelių cigarečių „Minsk“, 1000 pakelių „Fest“ ir 490 pakelių „Fest 7“. Iš viso kontrabandininkai čia paliko 1990 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Šalia mėtėsi diržai, kuriais naudodamiesi cigarečių nešikai iškart tempia po kelias dėžes.

Įtariama, kad jų bendrininkai Baltarusijoje rūkalus iš savo pusės tiesiog permetė per sienos liniją į Lietuvos teritoriją, vengdami pažeisti sieną ir užsitraukti baudžiamąją atsakomybę. Lietuvoje cigaretes paėmę nešikai, matyt, išsigando VSAT patrulių, todėl jas numetę spruko.

Tarnybinis pasieniečių šuo įtariamųjų pėdsakais dar sekė apie kilometrą, kol privedė iki kelio į Pagaujėnus. Manoma, kad čia bėglius galėjo paimti automobilis.

Cigaretės saugomos Dieveniškių užkardoje. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min