Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įtariamajam teks atsakyti už prieš penkerius metus įvykdytus nusikaltimus

Antrankiai
Photos.com nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino Klaipėdos apygardos prokuroro prašymą ir trims mėnesiams leido suimti neseniai iš Airijos pargabentą 23 metų šiaulietį M.S., įtariamą didelės vertės svetimo turto vagytėmis.

Kaip informuoja Klaipėdos apygardos prokuratūra, ikiteisminio tyrimo duomenimis dar 2004 metų vasarą įtariamasis Neringoje apvogė keletą poilsiautojų. Liepos – rugpjūčio mėn. jis, kaip įtariama, įsibrovė į keletą poilsio namų kambarių ir iš jų pavogė įvairių brangių daiktų – aukso dirbinių, banko mokėjimo kortelių, įvairios skaitmeninės technikos, grynųjų pinigų, dokumentus. Bendra pavogtų daiktų vertė siekė beveik 13 tūkst. litų.

Be to, 2004 m. rugpjūčio 8 d. iš vienų poilsio namų kiemo įtariamasis pagrobė automobilį Mercedez Benz, kurio vertė – per 50 tūkst. litų.

Neringos policijos pareigūnai pagal rastus pirštų antspaudus įtariamąjį netrukus sulaikė. Tai pasirodė besąs tada dar devyniolikmetis, tačiau jau tris kartus teistas ir tiek pat kartų nuo bausmės vykdymo atleistas šiaulietis M.S.

„Klaipėdos apygardos prokuroras dar 2004 m. lapkričio mėnesį kreipėsi į teismą, prašydamas įtariamajam skirti kardomąją priemonę – suėmimą, tačiau teismas tada prokuroro prašymo netenkino“, – sakė tyrimui šiuo metu vadovaujantis Klaipėdos apygardos prokuratūros Sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Linas Kiaurakis.

Likęs laisvėje, vaikinas nuo tyrimo pasislėpė, pabėgdamas į užsienį. Buvo paskelbta jo tarptautinė paieška, išduotas Europos arešto orderis.

Beveik prieš metus šiaulietis buvo nuteistas Airijos Respublikoje dėl nepranešimo apie nusikaltimą. Atlikęs bausmę, jis iškart buvo perduotas Lietuvos teisėsaugos institucijoms.

Prokurorui surašius kaltinamąjį aktą, byla dėl didelės vertės svetimo turto vagytės artimiausiu metu bus perduota nagrinėti teismui.

Už tai įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki 8 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min