Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įtariamo žudiko motina: „Viltės ir jos dukros labiausiai gaila, o sūnui jaučiu pyktį“

Vilija Ramoškienė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vilija Ramoškienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaišiadorių rajone gyvenanti įtariamo dviejų žmonių nužudymu Nerijaus Kalaušio motina Vilija Ramoškienė sakė, kad sužinojusi apie sūnaus įvykdytą nusikaltimą apalpo. Ji tvirtino labai mylėjusi nužudytą televizijos laidos „TV pagalba“ žurnalistę Viltę Stankutę-Butkienę.

„Negaliu tuo patikėti, man šokas, apie tai sužinojusi nualpau, po to nemiegojau visą naktį“, – kalbėjo V.Ramoškienė.

Motina neišsižada sūnaus, bet pyksta

Šiuo metu intensyviai ieškomo įtariamojo N.Kalaušio motina tikino, kad sūnus nebuvo agresyvus, nors kai kurie kaimynai 15min.lt užsiminė, kad jis buvo ūmaus būdo. „Bet peilio niekada nesigriebė“, – teigė V.Ramoškienė.

TV3 nuotr./Viltė Stankutė-Butkienė
TV3 nuotr./Viltė Stankutė-Butkienė

Ji sakė, kad labai džiaugėsi sūnaus draugyste su V.Stankute–Butkiene. „Ji daug kartų buvo čia atvažiavusi, padėjo bulves kasti, visada atveždavo dovanų: meškiukų, kvepalų. Man jos ir dukrelės labiausiai gaila. Sūnaus neišsižadu, bet jaučiu didelį pyktį“, – verkdama tvirtino moteris.

VIDEO: Nerijaus Kalaušio mama

V.Ramoškienė tikino nieko nežinojusi apie pašlijusius sūnaus ir draugės santykius. „Įtariau, kad gal susipyko, tik tada, kai prieš dvi savaites atvežė katinuką, kurį iš čia buvo pasiėmusi auginti Viltės dukra. Bet daugiau jokių ženklų nepastebėjau“, – pasakojo moteris.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./įtariamo dviejų žmonių nužudymu Nerijaus Kalaušio motina Vilija Ramoškienė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./įtariamo dviejų žmonių nužudymu Nerijaus Kalaušio motina Vilija Ramoškienė

Sesuo: jis nebuvo nekontroliuojantis savęs

Įtariamojo sesuo Ineta Valiukevičienė taip pat sakė, kad niekada nebūtų patikėjusi, jog jos brolis galėjo padaryti tokį šiurpų nusikaltimą. „Jaunystėje buvo įsivėlęs į muštynes, už tai kalėjo, dar sukėlė avariją neturėdamas vairavimo teisių, bet jis niekada nebuvo nekontroliuojantis savęs“, – sakė sesuo.

Motina ir sesuo pasakojo, kad N.Kalaušis iš ankstesnės santuokos turi 12 metų dukrą. Ją vyras dažnai pasiimdavo ir atsiveždavo pas žurnalistę į namus. 

I.Valiukevičienė taip pat nemažai bendravusi su V.Stankute-Butkiene. „Labai džiaugiausi, kad brolis susitvarkė gyvenimą, pamilo, susirado darbą, išsilaikė vairavimo teises, o dabar štai kas atsitiko“, – kalbėjo sesuo.

Atlikęs bausmę N.Kalaušis buvo išvykęs dirbti į Angliją. Grįžęs į Lietuvą šiemet susipažino su V.Stankute-Butkiene, apsigyveno pas ją Giraitėje (Kauno r.), ten pat dirbo privačiuose namuose, darydamas vidinę apdailą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min