Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 9d. 11:20

Įtartini keliautojai pasienyje su Lenkija įkliuvo šeštadienį ir sekmadienį

Stop - kontrolė
VSAT nuotr. / Stop - kontrolė

Prie sienos su Lenkija VSAT pareigūnams įkliuvo du įtartini keliautojai, pateikę, įtariama, suklastotus dokumentus.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, šeštadienio naktį VSAT Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai Kalvarijos savivaldybės kelyje Marijampolė – Suvalkai, ties Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė maršrutinį autobusą Setra, vykusį iš Rygos į Sofiją.

Dokumentų kontrolės metu vienas keleivis pateikė 31 metų Gruzijos piliečiui išduotą Austrijos pabėgėlio kortelę. Joje VSAT pareigūnai įžvelgė akivaizdžių klastotės požymių.

Pasieniečiai neleido vyrui tęsti kelionės, išlaipino jį iš autobuso ir dviem paroms uždarė į areštinę. Jo asmenybė tikslinama.

Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ir jo panaudojimo VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Sekmadienį Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos ir prevencijos skyriaus pareigūnai ties Lazdijų rajono Akmenių kaimu, kelyje Lazdijai – Seinai, patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį Mercedes Benz.

Į Lenkiją važiavęs vairavęs vyras pasieniečiams pateikė 47 metų Rumunijos piliečio vardu išduotą asmens tapatybės kortelę ir tos pačios valstybės pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą.

Dokumentai VSAT pareigūnams pasirodė įtartini, todėl vyras buvo sulaikytas ir apklaustas. Jis neturėjo kitų dokumentų, galinčių patvirtinti teisėtą jo buvimą Šengeno erdvėje. Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ir jo panaudojimo VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kartu su vyru kaip keleivei vykusiai Lietuvos pilietei VSAT pareigūnai pretenzijų neturėjo – moters dokumentai buvo tvarkingi.

Mersedą vairavęs vyras dviem paroms uždarytas į areštinę. Jo vairuotas automobilis laikinai saugomas Lazdijų rinktinėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min