TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Itin žiauriai žmoną nužudęs vyras nuteistas kalėti 15 metų

Teismo nuosprendis
Photos.com nuotr. / Teismo nuosprendis
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus trijų teisėjų kolegija už itin žiaurų savo žmonos nužudymą nuteisė anksčiau nė karto baudžiamojon atsakomybėn netrauktą vyrą 15 metų laisvės atėmimu, bausmę skiriant atlikti kalėjime.

Kaip informuoja Klaipėdos apygardos teismas, teismas konstatavo, kad kaltinamasis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, tyčia nužudė savo žmoną.  Norėdamas žmonai atkeršyti už neištikimybę vyras pasirinko itin žiaurų moters sužalojimo būdą.

Bylos nagrinėjimo metu kaltinamasis prisipažino padaręs nusikaltimą, jo kaltę patvirtino liudytojų parodymai, teismo psichiatrijos ir psichologijos ekspertizės aktai. Skirdamas bausmę teismas atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis nužudymo metu buvo apsvaigęs nuo alkoholio, gailisi dėl padaryto nusikaltimo, neteistas, nebaustas administracine tvarka, ankstesnės darbovietės charakterizuojamas gerai, jam nustatytas priklausomybės nuo alkoholio sindromas, jo šeima įtraukta į socialinės rizikos šeimų grupę.

Teisėjų kolegija nukentėjusiesiems, t.y. nužudytosios motinai bei našlaičiais likusiems trims nepilnamečiams vaikams, priteisė neturtinės žalos atlyginimą. Nuosprendyje nurodė, kad netekus dukters nužudytosios motinai turi būti atlyginta 70 tūkst. litų  neturtinė žala, vaikams netekus motinos – po 30 tūkst. litų, o netekus maitintojo nuteistas tėvas kiekvienam vaikui turi mokėti po 266 Lt išlaikymą kas mėnesį iki pilnametystės.

Klaipėdos apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui paduodant skundą per Klaipėdos apygardos teismą.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalis nurodo, jog už savo šeimos nario nužudymą kankinant ar itin žiauriai asmuo baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min