Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 13d. 16:26

Įžūlių plėšikų porelė stos prieš teismą

Plėšikai griebia ir menkaverčius daiktus.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Apiplėšimas

Teismui perduotos penkios bylos, kuriose porelė įtariama įžūliai apiplėšinėjusi nepilnamečius ir suaugusius žmones Kauno miesto centre bei Aleksoto rajone.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariato (Kauno m. Centro PK) Kriminalinės policijos skyriuje baigti 5 ikiteisminiai tyrimai ir baudžiamosios bylos perduotos teismui dėl sunkių plėšimų.

Juos 2012 metų sausio mėnesį per 10 dienų įvykdė du asmenys, kurie veikdami kartu, tai yra vyras S. Z. (gim. 1971 m.) ir moteris A. M. (gim. 1990 m.), panaudodami psichologinį smurtą (grasindami peiliu) ir fizinį smurtą (suduodami smūgius rankomis) apiplėšinėjo nepilnamečius ir suaugusius žmones miesto centre bei Aleksoto rajone.

Įtariamieji iš nukentėjusiųjų grobdavo kuprines, rankines, jose esančius daiktus, pinigus, mobiliojo ryšio telefonus, grotuvus.

Įtariamųjų porelė 2012-01-31 įvykdė dar vieną įžūlų apiplėšimą ir kūno sužalojimą. Tą dieną jie panaudodami peilį ir kirvį gyvenamajame name apiplėšė ir sužalojo šeimininką. Nukentėjusysis pabėgo pro savo namo langą. Tą pačią dieną Kauno m. Centro PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su vienos iš parduotuvių apsaugos darbuotojais, operatyviai sulaikė vieną iš plėšikų vyrą S. Z. Vėliau, tyrimo metu, buvo sulaikyta ir moteris A. M.

Įtariamiesiems teismas paskyrė kardomąją priemonę suėmimą. Įtariamasis vyriškis policijai yra žinomas, daug kartų teistas ir iš įkalinimo įstaigos paskutinį kartą į laisvę buvo paleistas vos prieš mėnesį laiko. Moteris neteista.

Šiais metais iki rugsėjo mėn. 1 d., Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK užregistruoti 29 plėšimai, 9 įvykiais mažiau nei per tą patį laikotarpį 2011 metais. Centro PK pareigūnai kartu su Patrulių rinktinės pareigūnais, vykdydami prevencines priemones, patruliuodami stengiasi užkardyti tokius nusikaltimus. Šių ir kriminalinės policijos pareigūnų dėka šiais metais buvo atskleista ir išaiškinta dauguma plėšimų, kurie buvo įvykdyti Centro PK prižiūrimoje teritorijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min