Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jasaitienei repetuoti šokius trukdo teismai (atnaujinta 12.50 val.)

Vaida Jasaitienė ir Mantas Vaškelis
TV3 nuotr. / Vaida Jasaitienė ir Mantas Vaškelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu besiskiriančiai vilnietei Vaidai galvoti vien apie pasirodymą populiariame šokių projekte trukdo teisiniai reikalai – trečiadienį Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme surengtas dar vienas posėdis poros skyrybų byloje.

Pastaruoju metu TV3 eteryje mirga anonsai apie būsimą „Šok su manimi“ žvaigždę V.Jasaitienę.

Ant parketo su profesionaliu šokėju Mantu Vaškeliu žadanti pasirodyti vilnietė viliasi, kad konkursas padės atversti naują gyvenimo lapą.

Tačiau uoliai ruoštis tokiam svarbiam ir laukiamam pasirodymui V.Jasaitienei kliudo ne mažiau reikšmingi reikalai teismuose, simbolizuojantys seną, bet dar nebaigtą gyvenimo etapą.

Trečiadienį Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme buvo surengtas dar vienas parengiamasis posėdis Vaidos ir Simo Jasaičių skyrybų byloje.

Kaip žinoma, sutvarkyti skyrybų formalumus pora bandė ir praėjusią žiemą, ir pavasarį, tačiau nesėkmingai. Ne kažin kiek byla pasistūmėjo ir vasarą surengus posėdį. Procesas strigo ir dėl to, kad keitėsi abiem šalims atstovaujantys teisininkai. Pasikeitus gynėjams, teismas buvo linkęs skirti jiems laiko susipažinti su byla, įsigilinti į ištuokos peripetijas.

Į šio trečiadienio posėdį V.Jasaitienė atvyko asmeniškai, tuo tarpu garsusis krepšininkas su žmona bylinėtis rengiasi per advokatą.

Jasaičių skyrybų reikalai aptarinėjami neviešuose teismo posėdžiuose. Aišku tik tiek, kad šiandienis mūšis teisme buvo ne paskutinis, nes byla, kaip ir pavasarį bei vasarą, tebėra parengiamosios stadijos.

„Simas buvo tas žmogus, su kuriuo tikėjausi nugyventi ilgą ir gražų gyvenimą, tačiau, deja, išėjo kitaip", – neseniai išplatintame TV3 pranešime buvo cituojama V.Jasaitienė, sunkiai išgyvenanti skyrybas ir į klausimus apie asmeninį gyvenimą dažniausiai neatsakanti.

Pavasarį V.Jasaitienė interviu „Lietuvos rytui“ buvo prasitarusi, jog skyrybų reikalus klampina nesutarimai dėl pinigų. „Jo pasiūlytos sąlygos – pasityčiojimas“, – sutuoktinio parengta skyrybų sutartimi piktinosi vadybininke savo tėvų įmonėje dirbanti Vaida.

V.Jasaitienė norėtų, kad šeimos turtas būtų dalijamas perpus, S.Jasaitis jai siūlo tik menką dalį.

„Jo pusėje – pinigai ir šlovė. Šiandien jis yra krepšininkas ir daug uždirba. Tačiau skyrybų atveju įstatymai šeimos turtą dalija perpus. Simas – toks pat žmogus kaip aš, todėl įstatymai abiem turėtų būti taikomi vienodai“, – įsitikinusi V.Jasaitienė.

Kaip žinoma, kaip trečiasis asmuo į šį procesą įtrauktas ne tik „DnB NORD“ bankas, bet ir Vaiko teisių apsaugos skyrius – pora turi mažametį sūnų. Berniuku nuolat rūpinosi motina.

Beje, teismai visada yra suinteresuoti, kad nesutariančios šalys suderintų savo pozicijas ir, jei tik yra galimybė, susitartų gražiuoju. Tačiau S.Jasaitis, kuris šioje civilinėje byloje yra ieškovas, Vaidai esą yra pagrasinęs, kad skyrybos gali užsitęsti net trejus metus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min