Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jauną medikę Dainą Juškevičiūtę nužudęs Vytautas Albokas kalės 11 metų

Vytautas Albokas, pripažintas kaltu buvusios mylimosios nužudymo byloje, turės kalėti 11 metų.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Vytautas Albokas, pripažintas kaltu buvusios mylimosios nužudymo byloje, turės kalėti 11 metų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas jaunos medikės internės Dainos Juškevičiūtės nužudymu įtartą gargždiškį Vytautą Alboką pripažino kaltu ir skyrė 11 metų nelaisvės.

Jauna medikė buvo nužudyta 2010-ųjų sausio 22 d. nuomojamame bute Kauno gatvėje. Mergina buvo badoma, mušama ir galop pasmaugta. 25-erių medikės kūną atrado jos mama. „Tą dieną važiavau pas dukrą. Ji kvietėsi mane, sakė norinti pasakyti kažką svarbaus. Susiskambinome, kai aš buvau ties Kryžkalniu. Deja, bet ji manęs autobusų stotyje nepasitiko“, – po teismo kraupios dienos įvykius prisiminė Dainos mama Jolanta.

Įtarimai kraupia žmogžudyste iš karto mesti jos draugui Vytautui. Kurį laiką draugavusi ir net pas jį gyvenusi Daina pati nutraukė santykius su keleriais metais vyresniu vyru. Šis su išsiskyrimu negalėjo susitaikyti – persekiojo merginą, nedavė jai ramybės. Daina apie tai pasipasakojo draugėms, tėvams. Plėšimo versija buvo atmesta, nes iš buto, kuriame gyveno mergina, nedingo jokios vertybės.

V.Albokas neigė žudęs buvusią mylimąją. Prieš teismo posėdį jis neabejojo būsiąs išteisintas. V.Albokas tikino nė nežinojęs, kur apsistojo Daina, o nelemtąją dieną buvęs namuose.

Tačiau įkalčiai bylojo ką kita – ant V.Alboko batų buvo rasta aukos drabužių mikropluoštų, kraujo. Nors kompiuterio duomenys V.Alboko namuose rodė, kad tuo metu, kai buvo nužudyta Daina, buvo prisijungta – prokurorai suabejojo tokiu alibi. Poligrafo duomenys taip pat parodė, kad įtariamasis neatskleidžia įvykio aplinkybių iki galo, kažką akivaizdžiai slepia.

„Šiandien horoskopas man patarė nekalbėti“, – atkirto prieš teismo posėdį kalbintas V.Albokas. Tačiau netrukus jis pasipasakojo esantis nekaltas ir sieksiąs įrodyti savo nekaltumą.

Teismas taip pat priteisė ir po 100 tūkst. Lt neturtinei žalai atlyginti Dainos tėvams, nors šie prašė kur kas didesnės sumos – po 500 tūkst. Lt. V.Albokas, iki sprendimo paskelbimo jau pusmetį praleidęs už grotų, nuteistas kalėti 11 metų pataisos namuose.

Aukos mama Jolanta po teismo apgailestavo, kad V.Albokas jų nė neatsiprašė, o posėdžių metu akivaizdžiai tyčiojosi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min