Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunas šiaulietis sveikatą gerino anabolikais, kokainu ir erekcijos tabletėmis

Kanapės
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Kanapės
Šaltinis: 15min
0
A A

28 metų šiaulietis, kai  pareigūnai paėmė jam priklausančias 643  ampules, 28 buteliukus   ir  200 tablečių  su  medikamentais, pareiškė, kad visa tai yra jo asmeniniam naudojimui ir sveikatai gerinti. Tam pačiam tikslui ir apie 5000 tablečių, skirtų erekcijos sutrikimams gydyti bei keli šimtai gramų narkotinių medžiagų.

Lietuvoje, tai Vokietijoje gyvenančiam vyrui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir pasikėsinimo jas kontrabanda išgabenti iš šalies bei neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Tikrindami į Europos sąjungos šalis keliaujančias siuntas, pasirinktinai atidarę į Vokietiją siunčiamą siuntinį, rado 300 ampulių ir 16 buteliukų su anaboliniais steroidais.

Po 9 mėnesius trukusio tyrimo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokurorais ikiteisminį tyrimą sėkmingai baigė.

O pradėtas jis buvo praėjusių metų birželį, kai „Lietuvos pašto“ darbuotojai kartu su muitinės pareigūnais, tikrindami į Europos sąjungos šalis keliaujančias siuntas, pasirinktinai atidarę į Vokietiją siunčiamą siuntinį, rado 300 ampulių ir 16 buteliukų su anaboliniais steroidais.

Siuntinys buvo adresuotas Štutgarte gyvenančiai lietuvaitei. Pradėjus domėtis siuntėju, paaiškėjo, kad ant siuntos nurodyti duomenys yra netikri.

Pareigūnams teko paplušėti, kol nustatė tikrąjį siuntos savininką. Atlikę kratą jo gyvenamojoje vietoje, pareigūnai rado ne tik dar kelis šimtus įvairiausių dopingo medikamentų ampulėmis, buteliukais ir tabletėmis, bet ir narkotinių medžiagų (beveik 400 g kanapių ir 0,085 g kokaino) bei apie 5000 tablečių erekcijos sutrikimams šalinti.

Šiaulietis tokio didelio draudžiamų ir nedraudžiamų medikamentų kiekio ir kanapių turėjimą aiškino jų reikalingumą savo sveikatos sutrikimams gydyti.

Kadangi vyras gyveno kartais Lietuvoje, kartais - pas savo draugę Vokietijoje, tai nusprendė šių preparatų turėti abiejose savo gyvenamosiose vietose. Dėl to ir siuntęs juos iš Lietuvos į Vokietiją savo draugės adresu.

Nors ir labai išmoningai vyras bandė paaiškinti neleistinų medikamentų ir narkotinių medžiagų įsigijimo priežastis, tačiau nuo baudžiamosios atsakomybės neišsisuko. Jis inkriminuojamą nusikalstamą veiką pripažino visiškai, davė išsamius parodymus, todėl susidarė prielaidos dėl proceso užbaigimo baudžiamuoju įsakymu. Tad greitu laiku šiaulietis išgirs teismo verdiktą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min