Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 2d. 14:01

Jaunas vyras Dotnuvoje prieš Naujuosius dingo apsirengęs svetimais drabužiais: klausimų vis daugėja

Ignas Rubinskas
Kauno VPK nuotr. / Ignas Rubinskas

Dingusiojo Dotnuvos seniūnijos Ąžuolaičių kaimo gyventojo 24-erių metų Igno Rubinsko paieškose kol kas kyla daugiau klausimų, nei randama atsakymų.

Jaunas vyras dingo gruodžio 29-ąją, kuomet viešėdamas pas bičiulius Dotnuvoje išėjo namo ir negrįžo. Kitą dieną sunerimę vaikino artimieji kreipėsi pagalbos į pareigūnus. Ant kojų buvo sukeltos policijos pajėgos, buvo iškviestas kinologas su šunimi. Kinologų šuo atsekė, jog Ignas iš draugo namų išėjo ir ėjo tilto link, ten jo pėdsakai dingo. Tuomet kilo įtarimų, jog galbūt vyriškis įkrito į Dotnuvėlės upę, kuri šiuo metu yra smarkiai patvinusi.

Buvo iškviesta Dotnuvos ugniagesių komanda, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai. Jie valtimi išieškojo nemenką upelio atkarpą, tačiau nieko rasti nepavyko. Į pagalbą buvo pasitelkti narai, buvo manoma, kad vyro kūnas gali būti po vandeniu, užstrigęs už kliuvinių.

D.Kuprijanovo / rinkosaikste.lt nuotr./Dotnuvoje dingusio vyro paieškos
D.Kuprijanovo / rinkosaikste.lt nuotr./Dotnuvoje dingusio vyro paieškos

Dingusio jauno vyro paieška tęsiama dvi dienas. Iš Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 5-osios komandos atvykę narai ieškojo galimai nuskendusio žmogaus kūno, atvykęs kinologas su šunimi šukavo upelio pakrantes. Įvykio vietoje dirbo apie dešimt ugniagesių, policijos pareigūnai. Susivieniję miestelio žmonės būriais traukė prie upės ir prisidėjo prie paieškos. Paieškos tęsiamos iki šiol.

Aiškėja ir daugiau vyro dingimo aplinkybių. Kaip išsiaiškino policijos tyrėjai, Ignas kartu su dar dviem bičiuliais susitiko gerai praleisti laiką, pasilinksminti, užsikūrė pirtį. Neslepiama, jog buvo vartojami ir alkoholiniai gėrimai. Namo šeimininkui nuėjus miegoti, pirtyje liko tik du vaikinai. Manoma, kad Ignas apsirengė svetimais rūbais ir išėjo. Jaunas vyras pirtyje paliko ir telefoną, ir kitus savo daiktus.

Keliamos net kelios versijos. Manoma, kad Ignas galėjo nuskęsti, o jo kūną nusinešė upelio srovė. Taip pat tikrinamos ir kitos versijos – gali būti, jog jis prie Tilto įsėdo ar buvo įsodintas į automobilį. Buvo manoma, kad jaunuolis galėjo sušalti miške, bet išieškojus aplinkinius miškus vyras nerastas.

D.Kuprijanovo / rinkosaikste.lt nuotr./Dotnuvoje dingusio vyro paieškos
D.Kuprijanovo / rinkosaikste.lt nuotr./Dotnuvoje dingusio vyro paieškos

Artimieji neviltyje, jie vis dar tikisi rasti Igną gyvą.

Jaunas vyras neseniai vedė gyvenimo draugę, šeima susilaukė vaikelio.

Asmenis, mačiusius ar ką nors žinančius apie Igno Rubinsko buvimo vietą, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 450 arba skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vyro požymiai: apie 193 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, tamsių plaukų. Gali vilkėti mėlynus plėšytus džinsus, juodą megztinį, avėti juodus zomšinius batus.

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min