2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jauniems žmonėms laužė žandikaulius

Į Biržų, Panevėžio bei Vilniaus ligonines savaitgalį pateko žandikaulio traumas patyrę du nepilnamečiai ir mergina.
Kumštis
Kumštis / Photos.com nuotr.

Policijos departamentas sekmadienį praneša apie sveikatos sutrikdymo atvejus sostinėje ir Biržų rajone.

Lapkričio 12 dieną į vieną Vilniaus ligoninių kreipėsi ir dėl žandikaulio lūžimo paguldytas gydymui M.R. (gimęs 1994 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 1 val. sostinės Savanorių prospekte jį sumušė nepažįstami asmenys.

Tą pačią dieną apie 19 val. į Biržų ligoninę iš namų Biržų rajono Einorių kaime pristatytas ir dėl įtariamo skilusio žandikaulio paguldytas D.P. (gimęs 1994 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Savo ruožtu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai išvakarėse buvo pranešę, kad į pareigūnus kreipėsi Panevėžio rajono Paįstrio seniūnijos gyventoja L.P. (gim. 1989 m.). Ji pranešė, kad lapkričio 10 d. apie 20 val. į namus grįžęs neblaivus draugas kilusio konflikto metu ją sumušė. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje merginai nustatytas kairės pusės viršutinio žandikaulio lūžimas. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamojo duomenys dar buvo tikslinami, buitinio konflikto aplinkybės tiriamos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min