Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 25d. 14:53

Jaunimas vakaroja su kvaišalais

Rasti kvaišalai
Šiaulių APK nuotrauka / Rasti kvaišalai

Lapkričio 24-osios vakarą Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai skyrė narkotinių bei psichotropinių medžiagų cirkuliavimo procesų Šiauliuose kontrolei.

Kadangi turėta informacijos, kad jaunimas vakaroja su kvaišalais, pareigūnai tikrino turimus duomenis ir sulaikė du neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis įtariamus šiauliečius.

Prie vieno Šiaulių daugiabučio namo kriminalistai sustabdė ir patikrino du jaunuolius, kurių vieno kelnių kišenėje buvo rasti trys polietileniniai paketėliai su augalinės kilmės medžiaga, manoma, kanapėmis. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir sulaikytojo vaikino namuose atlikta krata. Čia, rašomojo stalo lentynoje ir balkone esančiame tuščiame gėlių vazone, rastas dar 31 polietileninis paketėlis, manoma, su tų pačių kvaišalų dozėmis ir atskiras maišiukas su nedozuota smulkinta augaline medžiaga. Kadangi vaikinas įtariamas narkotinių medžiagų platinimu, jis izoliuotas nuo visuomenės ir uždarytas į areštinę.

Tęsdami tyrimą, pareigūnai Karaliaučiaus g., prie degalinės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, tikrino čia stovinčius automobilius. Vieno jų ekipažas sukėlė įtarimą, nes tai buvo trys jaunuoliai, apie kuriuos turėta informacijos, kad jie vartoja narkotines medžiagas. Įdėmiai apžiūrėjus transporto priemonę, įvairiose salono vietose rasta apie 5 g, manoma, tų pačių kanapių. Kadangi automobiliu naudojasi 29-erių metų D.B., jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Temos: 1 Narkotikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min