2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jaunimo muzikos festivalis „Satta outside“ Šventojoje – su kanapių tvaiku: policija masiškai gaudė ir vežė tikrinti nuo narkotikų apsvaigusius jaunuolius

Šį savaitgalį pajūryje šurmuliavęs renginys „Satta outside“ nuskambėjo ir dėl rekordinio nuo narkotikų apsvaigusių jaunuolių skaičiaus.
Ritmo kovos – didžėjų kovos
Elektroninės muzikos festivalio akimirka / Žmones.lt nuotr.

Savaitgalį Šventojoje įvyko alternatyvios muzikos festivalis „Satta outside“, sulaukęs tūkstantinės auditorijos, daugiausia jaunimo (žr. susijusius straipsnius).

Festivalio metu sulaikytas rekordinis skaičius nuo narkotikų apsvaigusių jaunuolių, sekmadienį rašo delfi.lt.

Į komisariatą narkotikų testams nustatyti nuvežta 12 žmonių. Vienuolikos iš jų testo rezultatai parodė teigiamus rezultatus.

Pas kai kuriuos iš jų taip pat rasta narkotinių medžiagų. 7 žmonėms pradėti ikiteisminiai tyrimai. Visi jaunuoliai vartojo kanapes.

„Tikrinome tuos, kurie atrodė akivaizdžiai apsvaigę, o jų alkotesterio parodymai buvo maži,“ – Palangos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkę Dianą Paliūnaitę cituoja delfi.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min