Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išpuoselėtą sodybą nuniokojęs jaunas telšiškis dėl avarijos kaltina merginą iš Vilniaus

Po avarijos suniokota sodyba Telšiuose
Giedros Akavickienės nuotr. / Po avarijos suniokota sodyba Telšiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšiuose, Luokės gatvės 9-ajame name gyvenančius sutuoktinius iš lovos išvertė baisus trenksmas – į namo kiemą įvažiavo vaikino vairuojamas „Audi“. Telšių policijos nuomone, dėl avarijos neva kalta mergina iš Vilniaus, sukėlusi avarinę situaciją.

„Prie namo stovėjo pastoliai, pamaniau, kad naktį lipo vagis ir nukrito. Vienmarškiniai išlėkėme, žiūrime, automobilis įvažiavęs į mūsų kiemą“, – pasakojimą pradėjo Roza Liatukienė. Moters teigimu, sutuoktinis pagalvojęs dar baisiau: esą prasidėjo karas kaip Ukrainoje.

Patyrė didelę žalą

Birželio 6-ąją, skriedamas į kaltinę tvorą automobilis „Audi“ sudaužė metalinę elektros skydinės dėžę, išgriovė akmeninius tvoros pamatus, sulankstė ir išvertė brangią tvorą.

Savininkų teigimu, iš Šiaulių buvo atvykęs draudimo ekspertas, kuris fotografavo, matavo. Nukentėjusieji laukia, kada bus paskaičiuota ir atlyginta žala.

Nors aplinkiniai skeptiškai vertina draudimo bendroves, kurios nelaimės atveju stengiasi sumokėti kuo mažesnę išmoką, Liatukai tikisi realaus žalos atlyginimo. Juk, anot Rozos, vien metalinės tvoros kvadratinis metras kainuoja 500 litų.

Iš karto po avarijos Liatukų namuose dingo elektra. Elektros tiekimas, pasak sutuoktinių, atnaujintas rytą, apie pusę aštuonių.

„Pasibaidė kaip arklys“

Policijos teigimu, Telšiuose, Luokės-Vilniaus gatvių sankryžoje, iš šalutinės Vilniaus gatvės išvažiavęs merginos vairuojamas 2000 metų laidos automobilis „Škoda Octavia“ sukėlė avarinę situaciją.

„Audi“ vairuotojas pasuko vairą ir trenkėsi į namo tvorą bei elektros skydinę.

Bandydamas išvengti susidūrimo, pagrindiniu keliu važiavusio 1991 metų laidos automobilio „Audi“ vairuotojas pasuko vairą ir trenkėsi į namo tvorą bei elektros skydinę.

Tačiau aplinkiniai stebisi, kodėl vairuotojas „pasibaidė lyg arklys?“. Juk matydamas kliūtį galėjo pristabdyti arba aplenkti išvažiuodamas į priešingą eismo juostą, o ne sukdamas posūkį trenktis į žmonių tvorą.

Vairuotojai – blaivūs

Avarijos metu žmonės nenukentėjo. Apgadintas automobilis „Audi“, tvora, elektros skydinė, dekoratyviniai medžiai. Įvykio vietoje mėtėsi išdaužyti gėlių vazonėliai.

„Škoda Octavia“ vairavusi 24 metų vilnietė Iveta Z. ir „Audi“ vairavęs 23 metų telšiškis Marius G. buvo blaivūs.

Daug klausimų

Telšių policijos nuomone, dėl avarijos neva kalta mergina iš Vilniaus. Tuo tarpu nustebę telšiškiai kraipo galvas. Keista, kad judriomis Vilniaus miesto gatvėmis sugebanti važiuoti vairuotoja apsižioplino Telšiuose.

Galbūt dėl avarijos kalta ne mergina, o vaikino spaustas per didelis greitis?

Be to, kodėl „Audi“ vairuotojas, neva bandydamas išvengti susidūrimo, nestabdė mašinos?

Galbūt dėl avarijos kalta ne mergina, o vaikino spaustas per didelis greitis?

Šie ir panašūs klausimai neduoda ramybės ne tik įvykio liudininkams, bet ir nukentėjusiems Liatukams.

Pavyko išvengti aukų

„Gerai, kad ant perėjos ir šaligatvio nebuvo žmonių. Baisu pagalvoti, kas jiems būtų nutikę, jeigu į gabalus sutrupėjo mūsų tvoros pamatai ir stulpeliai, o ir patikimai pritvirtinta metalinė tvora išlėkė iš laikiklių“, – kalbėjo Roza ir Algirdas.

Po avarijos šoką patyrę sutuoktiniai skundėsi pablogėjusia sveikata. „Pikta, kad niekas iš avarijos dalyvių neatėjo paklausti, gal mums reikia pagalbos“, – sakė R.Liatukienė.

Grožis traukia dėmesį

25-erius metus sodyboje gyvenanti šeima visą gyvenimą puoselėjo aplinką. Dažnas telšiškis, eidamas Luokės gatve, žvilgsniu palydi šį kiemą, kuriame apstu dekoratyvių elementų, žydi gėlės, žaliuoja nupjauta veja.

Apie šeimos darbštumą liudija ant namo pritvirtinta lentelė „Pavyzdinė sodyba. 1993 m.“

Apie šeimos darbštumą liudija ant namo pritvirtinta lentelė „Pavyzdinė sodyba. 1993 m.“ Pasak Rozos, tai dukros nuopelnas.

Tačiau dukra ir sūnus su šeimomis jau daugelį metų gyvena Anglijoje. Laukdami į svečius grįžtančių vaikų, tėvai bando atstatyti tai, kas suniokota per avariją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min