Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunuoliai išbandė: BMW važiuoja greitai, bet į namo laiptinę netelpa

„Skraidantis“ BMW dar sugebėjo apdadinti du kitus automobilius.
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / BMW dar sugebėjo apdadinti du kitus automobilius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio pavakarę kraupios nelaimės vos išvengta greta Šilutės esančiuose Traksėdžiuose. Didžiuliu greičiu po miestelį skraidantis automobilis BMW galėjo sutraiškyti traksėdiškių šeimą, tačiau nukentėjo tik patys automobiliu lėkę jaunuoliai.

Avarija įvyko apie 17 val. Šilojų gatvėje. Iš vieno kiemo į gatvę išvažiuojančio automobilio vairuotojas arba nepastebėjo didžiuliu greičiu atvažiuojančio BMW 320, arba neįvertino, kaip greitai jis atsiras šalia. Pasak įvykio liudininkų, per gyvenvietę važiuojančio BMW greitis tikrai gerokai viršijo 100 km per valandą.

Rolando Žalgevičiaus nuotr./Sumaitotas BMW iš arčiau
Rolando Žalgevičiaus nuotr./Sumaitotas BMW iš arčiau

Toliau įvykiai klostėsi žaibiškai. BMW vairuotojas, matyt, norėdamas aplenkti jo suplanuotoje trajektorijoje atsiradusį automobilį, metėsi į šoną. Tada BMW tapo nevaldomas ir nuskriejo tiesiai į greta gatvės esančio daugiaaukščio namo laiptinę.

Prie laiptinės tuo metu stovėjo šeima: sutuoktiniai su 3 metų dukrele ir žmonos motina. Žmones išgelbėjo tik greita reakcija. Sutuoktiniai, pamatę į juos skriejantį automobilį, čiupo dukrelę ir įbėgo į laiptinę, kurios durys dėl kaitros buvo atidarytos ir paremtos pusplyte. Vyresnioji moteris vėliau pasakojo, kad ji iš pradžių suakmenėjo ir būtų žuvusi, jeigu ne dukra, kuri ne savu balsu šaukdama, kad reikia slėptis laiptinėje, pažadino ją iš letargo. Moteris taip pat paskutiniu momentu sugebėjo įsmukti į laiptinę.

Rolando Žalgevičiaus nuotr./Prie šios sienos stovėjusius žmones išgelbėjo tik greita reakcija.
Rolando Žalgevičiaus nuotr./Prie šios sienos stovėjusius žmones išgelbėjo tik greita reakcija.

Tuo metu BMW trenkėsi į sieną prie laiptinės durų, apsisuko, kliudė dar du kieme stovinčius automobilius – „Renault Laguna“ bei „Renault Espace“ – ir apvirto ant šono. Iš automobilio išsiropštė du jaunuoliai. Vienas pasileido bėgti iš įvykio vietos, paliko savo sužeistą draugą. Šį kiek vėliau į ligoninę išvežė greitosios pagalbos automobilis. Na, o pirmąjį, bėglį, kuris, kaip manoma, ir galėjo vairuoti BMW, vėliau namuose aptiko ir į policijos komisariatą išsivežė pareigūnai.

Į įvykio vietą susirinkę vietos gyventojai pasakojo, kad šį BMW, dideliu greičiu skraidantį po gyvenvietę, jie jau ne kartą matė šeštadienį. Keli vyrai, pašiurpę nuo tokių nutrūktgalvių, net pusiau rimtai tarėsi, kad reikėtų pačiupti „lakūnus“ ir „pamokyti“ juos saugaus eismo gyvenvietėse taisyklių. „Pamoka“ taip ir neįvyko, o nelaimės, kaip parodė šis įvykis, ilgai laukti nereikėjo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min