Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 16d. 10:06 , Atnaujinta: 2017 gruodžio 16d. 14:43

Nužudymu Trakuose įtariamą šauktinį bus prašoma suimti

Karių pratybos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Šeštadienį iškart po vidurnakčio Trakuose rastas vyro lavonas. Jis buvo žiauriai sumuštas plikomis rankomis. Nužudymu įtariamas Lietuvos kariuomenės šauktinis. Policijos atstovai praneša, kad kol kas įtariamasis sulaikytas dviem paroms, jį bus prašoma suimti.

1971 m. gimusio vyro lavonas sumušta galva Vytauto gatvėje rastas 00 val. 15 min. Pranešimą dėl nužudymo Trakuose policija gavo 1 val. 05 min., į įvykio vietą pareigūnai atvyko 1 val. 09 min.

Neblaivus įtariamasis yra Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono karys G.M. Jam nustatytas 1,88 promilės girtumas. Šauktinis uždarytas į areštinę, praneša Policijos departamentas.

Prašys sulaikyti

Su 15min redakcija susisiekęs įvykio liudininkas teigė, kad įtariamasis bandė bėgti iš įvykio vietos, tačiau buvo sulaikytas aplinkinių žmonių.

Dar vienas įvykio liudininkas pasakojo, kad užpultas buvo garbaus amžiaus vyriškis.

„Gulėjo prie stoteles sumuštas. Kol laukėm greitosios, žmogus dar kvėpavo ir buvo gyvas, bandė šnekėti. Greitoji atvažiavo po 15 minučių, bandė gaivinti, bet niekas nepadėjo, konstatavo mirtį. O tas kitas jaunuolis buvo sulaikytas mano draugų, slėpėsi už netoliese esančios parduotuvės“, – rašė įvykio liudininkas.

Anot Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio, šiuo metu įtariamasis yra sulaikytas, bus kreipiamasi į teismą dėl jo suėmimo.

„Jam buvo suduota daug smūgių rankomis ir kojomis“, – sako R.Matonis. Kol kas neaišku, dėl ko buvo įvykdytas nužudymas.

Tokio įvykio nepamena

Kaip 15min pasakojo Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas plk. ltn. Eugenijus Lastauskas, šauktinis tarnybą pradėjo spalio 2 dieną, jis buvo bebaigiąs bazinius karinius mokymus.

„Žinom tik tiek, kad vienam mūsų kariui yra pareikšti įtarimai. Jis tarnauja ketvirtoje kuopoje. Jis sulaikytas policijos“, – sakė E.Lastauskas.

Anot pašnekovo, karys savaitgaliui buvo išleistas namo. „Savaitgaliui išleidžiame visus tinkamai tarnaujančius karius, jei jie neturi nusiskundimų ir problemų“, – sako bataliono vadas.

Bataliono vadas sako esantis labai susirūpinęs dėl šios situacijos, tačiau dar turi vilties, kad įvyko nesusipratimas.

„Kol kas žmogus nenuteistas, viską įrodys teismas. Vis dar tikiuosi, kad tai nesusipratimas ar klaida, išaiškės papildomos aplinkybės. Bet tokio nutikimo aš neatsimenu“, – sako E.Lastauskas.

Plk. ltn. E.Lastauskas priduria, kad po šios tragedijos galvojama pravesti kariams papildomas paskaitas apie tai, kaip tinkamai turi elgtis kariai: „Jie turi saugoti Lietuvos žmones, o ne daryti jiems žalą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min