Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunuosius Pakruojo chuliganus sulaikyti padėjo belgų aviganis Natas

Belgų aviganis Natas
Šiaulių aps. VPK nuotr. / Belgų aviganis Natas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams Pakruojyje darbo netrūko. Į pagalbą teko kviestis net pareigūnams dažnai talkinantį keturkojį belgų aviganį Natą, kuris policininkams padeda ieškoti narkotinių medžiagų, vykdo dingusių ar pasislėpusių nuo teisėtvarkos asmenų paiešką.

Rugpjūčio 10-ąją, apie 4 valandą, Pakruojyje suveikė vienos parduotuvės signalizacija. Prie parduotuvės atvykęs saugos tarnybos darbuotojas rado išdaužtą plastikinio lango stiklą. Apie išdaužtą parduotuvės lango stiklą buvo informuota policija.

Atvykę Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai nusprendė į pagalbą pasikviesti Šiaulių kinologą su keturkoju augintiniu.

Kol policininkai įvykio vietoje rinko įrodymus, kinologas ir tarnybinis šuo Natas nusekė stiklą išdaužiusių asmenų pėdsakais. Pusvalandį belgų aviganis sekė chuliganų pėdomis.

Galop prie privataus namo buvo sulaikytas vienas įtariamųjų, o kinologui ir jo augintiniui į pagalbą atvykę Pakruojo rajono policijos patruliai sulaikė name miegojusius dar tris jaunuolius.

Sulaikyti trys septyniolikmečiai ir devyniolikmetis Pakruojo rajono policijos komisariate prisipažino šėlę prie parduotuvės. Anot jų, visa gatve ėjusi keturių jaunuolių kompanija į parduotuvės langus sviedė po akmenį, tačiau tik devyniolikmečio ranka buvo taikli – sviestas akmuo pataikė į stiklą ir jį išmušęs įlėkė į parduotuvę.

Vaikinai savo poelgio paaiškinti negalėjo, gailėjosi. Vienam iš nepilnamečių ir devyniolikmečiui nustatytas lengvas girtumas (0,93 prom. ir 1,26 prom.), kiti du septyniolikmečiai girtesni – 1,62 prom. (vidutinis girtumas) ir 2,72 prom. (sunkus girtumas). Parduotuvės savininkas skaičiuoja patirtus nuostolius, o dėl viešosios tvarkos pažeidimo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min