Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 09:52

Jausmai inspiravo smurtą su tragiškomis pasekmėmis

Pastaruoju metu apsigyvenęs Šiauliuose 43 metų rokiškėnas A. P. iš pavydo taip ramentu paauklėjo sugėrovą, kad šis atsidūrė Respublikinės Šiaulių ligoninės reanimacijos skyriuje ir po paros mirė, o Šiaulių apskrities policijos Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai jam pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Muštynės
Muštynės / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Birželio 3-osios vakare Šiaulių apskrities Operatyvaus valdymo skyrius sulaukė pagalbos šauksmo iš Tilžės g. esančio daugiabučio. Buvo pranešta, kad vieno buto kambaryje kraujo klane guli vyras, kurį sumušė čia svečiavęsis asmuo.

Sunkiai sužalotą 50-metį šiaulietį G. S. medikai skubiai išvežė į ligoninę. Jam buvo konstatuotas galvos smegenų sukrėtimas, nosies lūžimas, veido ir galvos žaizdos, trauminis pneumotoraksas. Vyras buvo neblaivus. Medikų pagalbos prireikė ir bute buvusiai 44 metų moteriai iš Joniškio rajono. Suteikus pagalbą dėl sumuštos akies, ji buvo išleista gydytis ambulatoriškai.

Įvykio vietoje policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė šios moters sugyventinį A. P. Jam buvo pareikšti įtarimai dėl nežymaus bei sunkaus sveikatos sutrikdymo ir teismas sankcionavo jam trijų mėnesių suėmimą.

Tyrimo metu pradėjo aiškėti, kad įtariamasis smurtauti pradėjo, apakintas pavydo. Jausmai įsiliepsnojo, trijulei su šeimininku kilnojant stikliuką vieno Tilžės g. gyvenamojo namo bute. Sugėrovui sugyventinės pradėjęs pavyduliauti, A. P. nutarė paauklėti ir jį, ir savo moterį. Pirmiausia bute rastu ramentu aptalžė G. S., kad tas krito kraujo klane, o ramentas sulūžo, po to apkumščiavo jau miegančią sugyventinę.

Po paros iš ligoninės buvo gautas pranešimas, kad G. S. mirė. Ar mirties priežastis – suduoti A. P. smūgiai, paaiškės po medicinos specialistų išvadų.

Šiam vyrui teks stoti prieš teismą ir dar dėl vieno nusikaltimo – plėšimo.

Vasario 18-osios vakare Šiauliuose, toje pačioje Tilžės g., tik kitame bute, vykusių išgertuvių metu girtą moterį, smūgiuodamas į veidą ir smaugdamas, sumušė bei apiplėšė sugėrovas, pasisavindamas mobilaus ryšio telefoną NOKIA C1. Tas sugėrovas – tai tas pats A. P., bute svečiavęsis su savo sugyventine V. M.

Per 5 šių metų mėnesius dėl smurto artimoje aplinkoje Šiaulių apskrityje pradėti 883 ikiteisminiai tyrimai, praėjusiais metais per tą patį laikotarpį – 522, du jų – dėl nužudymo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min