Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 16d. 11:27

Jausmų proveržis: 21 metų vaikinas beisbolo lazda suniokojo mylimosios senelio mersedesą

Beisbolo lazda
Photos.com / Beisbolo lazda

Už langų daužymą ir automobilio niokojimą jaunuolis sulauks baudžiamosios atsakomybės.

Per vieną rudens mėnesį net kelis kartus spėjęs nusikalsti švaistydamasis beisbolo lazda ir daužydamas langus 21 metų Rokiškio miesto gyventojas K.P. netrukus bus teisiamas – Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Saulius Mulvinas perdavė nagrinėti teismui dvi nusikaltimų viešajai tvarkai baudžiamąsias bylas, kaip įtariama, susijusias su šio jaunuolio padarytomis nusikalstamomis veikomis.

Šių metų spalio 10-osios vakare K.P., apsvaigęs nuo išgerto alkoholio, iš namų išėjo nešinas beisbolo lazda. Jaunystės gatvėje pamatė buvusios draugės senelio automobilį „Mercedes-Benz“ ir dėl išsiskyrimo patirtų nuoskaudų kelis kartus trenkė lazda į variklio dangtį, galinį stiklą, nulaužė gamintojo ženklą. Nuo smūgių įsijungė automobilio signalizacija ir vaikinui teko sprukti šalin. Likusį įtūžį išliejo ta pačia lazda daužydamas autobusų stoties langus, bet buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Spalio 26-osios vakare K.P., vėl būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, neiškentė nepridaręs žalos buvusios draugės namiškiams – plyta daužė buto duris ir jas subraižė. Po keturių dienų vakare sviedė atsuktuvą į balkono langą ir jį išdaužė. Kitos dienos ankstų rytą balkono langą išdaužė sviedęs plaktuką.Įsimylėjėlis plyta daužė buto duris, į langus metė atsuktuvą, plaktuką.

„Tokie niekuo nepateisinami vandališki išpuoliai ne tik neduoda žmonėms ramiai gyventi, bet ir pridaro nuostolių. Už padarytas nusikalstamas veikas pažeidžiant viešąją tvarką ir sutrikdant bendruomenės rimtį yra numatyta baudžiamoji atsakomybė“, – teigia Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Saulius Mulvinas.

Įtariamajam skirtos kardomosios priemonės: periodiškai registruotis policijos įstaigoje ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiose bylose pareikšti beveik dviejų tūkstančių ieškiniai padarytai žalai atlyginti.

Ikiteisminį tyrimą atliko Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai, jį organizavo ir kontroliavo Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorai.

Baudžiamasis įstatymas už viešosios tvarkos pažeidimus numato laisvės atėmimą iki dvejų metų, baudą, areštą arba viešuosius darbus, primenama ketvirtadienį Panevėžio apygardos prokuratūros viešųjų ryšių vyriausiosios specialistės Vidos Bielskytės išplatintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min