Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 30d. 14:47

JAV Džordžijos valstijoje viename kilnojamųjų namų policija rado septynis lavonus

Sušaudytas langas, policija
„Scanpix“ nuotr. / Sušaudytas langas, policija

JAV Džordžijos valstijos pietryčiuose, kilnojamųjų namų parke istorinės plantacijos vietoje, buvo rasti septyni lavonai ir dar du sužeisti žmonės, kurių būklė kritinė, pranešė vietos policija.

Glino apygardos policijos viršininkas Mattas Doeringas pavadino tai didžiausiu per pastaruosius 25 metus masiniu nužudymu šioje pakrantės apygardoje. Jis nenurodė, kaip mirė aukos, tik sakė, kad policija vykdo tyrimą.

„Mums tai rekordas. Niekada dar netyrėme incidento su tiek aukų. Aš niekam nelinkėčiau pamatyti tokios (nužudymų) scenos“, - žurnalistams sakė M.Doeringas.

Pasak jo, policija atvyko į tragedijos vietą šeštadienio rytą, po 8 val. gauto vieno šeimos nario skambučio. Tas šeimos narys rado aukas nešvariame kilnojamajame name po senais, samanomis apaugusiais ąžuolais. Du sužeistieji buvo tučtuojau nuvežti į artimiausią ligoninę. Gydytojų vertinimu, jų būklė yra kritinė.

Po pietų surengtoje spaudos konferencijoje M.Doeringas pranešė, kad policija jau nustatė kai kurių žuvusiųjų tapatybę, bet, tyrimo sumetimais, jų pavardės nebus skelbiamos. Drauge jis pažymėjo, kad tragedijos aukų amžius labai įvairus - tarp nužudytųjų buvo ir jaunų, ir pagyvenusių žmonių.

Jis atsisakė nurodyti, ar įtariamas žudikas yra miręs, ar slapstosi. Joks įtariamasis kol kas nėra areštuotas.

Tyrimą atliekantys pareigūnai klausinėja kaimynų, ar jie nematė ar negirdėjo ko nors neįprasta, tačiau nerado jokių liudininkų. Sužeistųjų policija dar neapklausė.

Mums tai rekordas. Niekada dar netyrėme incidento su tiek aukų. Aš niekam nelinkėčiau pamatyti tokios scenos.
„Manyčiau, kad jie kažką žino, bet mes dar negalėjome su jais pasikalbėti“, - sakė M.Doeringas.
Šių lavonų tapatybė iki šeštadienio vakaro buvo preliminariai nustatyta. Sekmadienį turi būti atlikti skrodimai.

Pasak M.Doeringo, aukų šeimoms jau pranešta, bet aukų pavardės ir amžius viešai bus paskelbti tik gavus skrodimo rezultatus.

Minimame kilnojamųjų namų parke, kuris yra už kelių kilometrų nuo Bransviko uostamiesčio, yra maždaug 100 sklypelių, išsidėsčiusių tarp šimtamečių ąžuolų netoli buvusios plantacijos „Nauja viltis“ (New Hope) centro.

Namo, kuriame buvo įvykdytos žmogžudystės, kieme riogso sena valtis.

Tas 445 ha plotas yra visa, kas liko iš žemių, 1763 metais paskirtų Henry Laurensui.

H.Laurens ėmė valdyti žemes prie Pietų Oltamahos upės ir pavadino jas Naujos vilties plantacija, rašoma jos interneto svetainėje. Šioje plantacijoje buvo dirbama nuo XVIII amžiaus.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min