Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 28, 18:03

JAV teisėsauga ieško lietuvių porelės, įtariamos 100 tūkst. JAV dolerių vertės prekių vagyste

Lietuvos piliečiai Gytis Česnaitis ir Kamilė Andriuškevičiūtė atsidūrė Jungtinių Amerikos Valstijų ir teisėsaugos ir visuomenės akiratyje, kuomet vietos teisėsauga išplatino jų nuotraukas ir paprašė pagalbos tyrime dėl stambios GPS įrenginių vagystės.
Ieškomi įtariamieji Gytis Česnaitis ir Kamilė Andriuškevičiūtė
Ieškomi įtariamieji Gytis Česnaitis ir Kamilė Andriuškevičiūtė / Livingstono apygardos šerifo biuro nuotr.

Neseniai JAV žiniasklaida ėmė mirgėti pranešimais apie du ieškomus įtariamuosius iš Lietuvos. Amerikos spauda remiasi Livingstono (Ilinojaus valstija) apygardos šerifo biuro pranešimu spaudai, kad Gytis Česnaitis ir Kamilė Andriuškevičiūtė ieškomi dėl didelės GPS įrenginių vagystės. Policijos duomenimis, pora įtariama dėl trijų atskirų vagysčių, kurių metu pagrobtos įrangos bendra vertė siekia apie 100 000 JAV dolerių (apie 95,6 tūkst. eurų).

Paskutinį kartą įtariamieji buvo pastebėti keliaujantys 2012 m. laidos automobiliu „Dodge Avenger“. Mačiusieji šią mašiną ar ieškomus žmones, raginami skambinti 911.

Pranešama, kad pastarąjį kartą įtariamieji buvo pastebėti Lisle ir Naperville, o po to dingo iš kriminalistų akiračio. Kai buvo užfiksuoti, G.Česnaitis su K.Andriuškevičiūte keliavo automobiliu.

Turimais duomenimis, jiedu lapkričio 18 d. pabėgo iš Livingstono apygardos. Pasak Livingstono apygardos šerifo biuro, G.Česnaitis ir K.Andriuškevičiūtė paskutinį kartą buvo pastebėti netoli Lislo, keliaujantys 2012 m. laidos „Dodge Avenger“ automobiliu, kurio valstybiniai numeriai Ilinojaus valstijoje yra DK73606.

Policija bandė automobilį ir įtariamuosius sulaikyti, tačiau nei transporto priemonės, nei lietuvių surasti kol kas nepavyko, todėl teisėsauga ir ryžosi kreiptis pagalbos į visą visuomenę.

Amerikiečiai, manantys, kad matė K.Andriuškevičiūtę ar G.Česnaitį, arba minėtą automobilį, raginami skambinti skubiosios pagalbos telefonu 911.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min