Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 7d. 14:02

Jonavietis į Lietuvą atvairavo Vokietijoje vogtą vilkiką su puspriekabe

Vogtas vilkikas
Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr. / Vogtas vilkikas

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė praėjusį penktadienį Vokietijoje pavogtus vilkiką ir puspriekabę. Vilkiką vairavusį Jonavos gyventoją Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai uždarė į areštinę.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienio su Lenkija ruože, Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, vykdė nelegalios migracijos prevenciją bei kontrolę.

Pasieniečiai kelyje Suvalkai – Marijampolė pasirinktiniam patikrinimui sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį vilkiką „Mercedes Benz“ su puspriekabe. Ant abiejų transporto priemonių buvo lietuviški numeriai.

VSAT duomenimis, vilkiką vairavo 56-erių Jonavos gyventojas.

Kalvarijos pasieniečiai iškart pamatė, kad ant vilkiko vairuotojo pusės durelių spynelės yra laužimo žymių.

Patikrinimo metu jonaviškis pateikė vilkiko ir puspriekabės registracijos liudijimus, kurie, kaip nustatė VSAT pareigūnai, yra visiškos klastotės. Pasieniečiai išsiaiškino ir tai, kad ant abiejų transporto priemonių pritvirtinti lietuviški numeriai yra išduoti kitam vilkikui ir kitai puspriekabei.

Pasirodo, vilkikas ir puspriekabė gegužės 2 d. buvo pavogti Vokietijoje.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jonavietį pasieniečiai uždarė į areštinę. Vilkikas ir puspriekabė saugomi Kalvarijos užkardoje.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 36 automobilius, kurie, įtariama, buvo pavogti ir kuriais bandyta vykti per Lietuvos sieną. Dažniausiai tokias mašinas vairavo Lietuvos piliečiai – jų sulaikyta 20. Prie vogtų automobilių vairų sėdėjo ir 7 rusai, 5 baltarusiai, kazachas, lenkas, serbas ir tadžikas.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr./Vogtas vilkikas
Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr./Vogtas vilkikas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min