Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jonaviškiai pamokė vairuotoją – ant automobilio lango užklijavo raštelį

Jonavos gyventojas ant automoilio lango rado priklijuotą užrašą
nuotr. / Jonavos gyventojas ant automoilio lango rado priklijuotą užrašą
Šaltinis: www.jonavoszinios.lt
4
A A

„Jei esi bukas vairuotojas, jodinėk ant asilo“, – tokį užrašą ant savo automobilio lango pirmadienio vakarą rado Chemikų gatvėje gyvenantis jonavietis. Aplinkinių teigimu, užrašas priklijuotas su stipriais klijais, todėl gali būti, jog vairuotojui teks keisti visą vairuotojo pusės langą.

Automobilį jonavietis buvo pastatęs prie Chemikų gatvės 102 namo, pats jis – ne šio namo gyventojas.

Dėl sugadinto turto vyras kreipėsi į policiją, pareigūnai aiškinasi aplinkybes, tačiau kas galėjo užklijuoti šį užrašą – nežinia.

Tuo tarpu Chemikų gatvės 102 name gyvenantys žmonės pasakojo, jog lapas su užrašu greičiausiai buvo užklijuotas dėl to, kad vairuotojas piktybiškai stato savo automobilį taip, kad kitoms, ypač didesnėms transporto priemonėms, pravažiuoti sunku.

„Taip jis elgiasi jau ne pirmą kartą, todėl kažkam, matyt, nusibodo“, – pasakojo jonaviečiai.

 nuotr./Jonavos gyventojas ant automoilio lango rado priklijuotą užrašą
nuotr./Jonavos gyventojas ant automoilio lango rado priklijuotą užrašą

Tai, kad šis kiemas kartais kelia problemų, „Jonavos žinioms“ patvirtino ir bendrovės „Jonavos paslaugos“ direktorius Edmundas Mulokas.

„Paskutiniu metu ne, tačiau anksčiau buvo atvejų, kai kelias dienas negalėjome privažiuoti iki kiek toliau esančių konteinerių“, – sakė E.Mulokas.

Dėl Chemikų gatvės 102 ir 98 daugiabučių kiemų „Jonavos paslaugos“ kiek seniau kreipėsi ir į Saugaus eismo komisiją.

„Gyventojai piktinasi, kad neišvežam šiukšlių, o mes privažiuoti tiesiog negalim“, – kalbėjo E.Mulokas.

Priešais Chemikų gatvės 102 namą yra įsikūrusi ir parduotuvė, į ją vežamos prekės, važiuoja pirkėjai, žmonės per šį kiemą važiuoja ir į darbo biržą – automobilių srautas čia nėra mažas.

Statydami automobilius daugiabučių kiemuose žmonės turėtų įvertinti, ar transporto priemonė netrukdys kitiems automobiliams.

Jonavos rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyresnioji specialistė Aušra Jakimavičienė sako, jog statydami automobilius daugiabučių kiemuose žmonės turėtų įvertinti, ar transporto priemonė netrukdys kitiems automobiliams.

„Kelių eismo taisyklių 150.10 punkte nurodyta, kad sustoti ir stovėti draudžiama ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus, trukdytų įvažiuoti, išvažiuoti į ar iš stovėjimo aikštelės, kitos stovėjimo vietos, garažo, trukdytų įlipti į kitą transporto priemonę arba kitaip kliudytų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui.

Taigi, pažeidimą padaro tas vairuotojas, kuris pastato automobilį taip, kad kliudoma pravažiuoti kitai transporto priemonei. Vairuotojas, parkuodamas savo automobilį, turi įvertinti esamą situaciją, kad nebūtų kliūčių pravažiuoti kitai transporto priemonei“, – sakė A.Jakimavičienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min