Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 06 30, 12:46

Jonaviškio nelegali prekyba baigėsi – konfiskuota daugiau nei 100 tinklų

Pagal rinktą informaciją Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Klaipėdos ir Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų (GGAI) pareigūnai trečiadienį Jonavoje sulaikė asmenį, prekiavusį tinklais internetu. Aplinkosaugininkai iš asmens konfiskavo daugiau nei 100 tinklų, – pranešimu spaudai informavo AAD.
Nelegaliai pardavinėti tinklai
Nelegaliai pardavinėti tinklai / Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

„Asmenį susekėme stebėdami skelbimus internete. Pažeidėjas buvo sulaikytas, kai atnešė siuntas su tinklais į Lietuvos paštą. Sulaikymo metu asmuo elgėsi agresyviai, plūdo pareigūnus ir nevykdė teisėtų reikalavimų. Todėl pažeidėjui bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda iki 780 eurų“, – sakė Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys.

Aplinkosaugininkai išsiaiškino, kad asmuo siuntė tinklus į skirtingus Lietuvos miestus ir už siuntas ketino gauti įvairias pinigų sumas.

Taip pat buvo atliktas patikrinimas vyro namuose. Rasti net 85 statomieji ir 6 mėtomieji tinklai. Visi jie buvo paruošti parduoti.

„Tokie tinklai yra ne mėgėjų žvejybos įrankiai ir Lietuvoje, neturint leidimo, draudžiama jų prekyba, laikymas ar naudojimas žvejyboje, nes taip daroma didelė žala gamtai“, – teigė M.Salys.

Asmeniui už prekybą tinklais surašyti net 8 administracinio nusižengimo protokolai. Už kiekvieną surašytą protokolą gresia bauda iki 1800 eurų.

Pažeidėjui už tinklų laikymą teks sumokėti iki 200 eurų baudą, taip pat paimti tinklai.

„Asmuo už šitą veiką prieš mėnesį jau buvo baustas, susimokėjęs baudą, bet savo prekybą tęsė, todėl turės atsakyti įstatymų nustatyta tvarka“, – patikino aplinkosaugininkas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min